نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۱۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۴

مشخص شدن تاریخ پخش انیمیشن Hotel Transylvania 4 از آمازون

سرانجام سونی پیکچرز و آمازون تاریخ پخش جدید انیمیشن Hotel Transylvania: Transformania را تایید و اعلام کردند.

مدتی پیش بود که مشخص شد انیمیشن Hotel Transylvania: Transformania دیگر قرار نیست در سالن‌های سینما اکران شود و سونی پیکچرز با مبلغی در حدود ۱۰۰ میلیون دلار حق پخش این انیمیشن مورد انتظار را به آمازون فروخت. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ پخش جدید انیمیشن Hotel Transylvania 4 مشخص و اعلام شده است. آمازون اعلام کرد که انیمیشن Hotel Transylvania: Transformania در تاریخ ۱۴ ژانویه ۲۰۲۲ (۲۴ دی امسال) از این سرویس استریم پخش خواهد شد.

انیمیشن Hotel Transylvania: Transformania قرار است قسمت پایانی مجموعه انیمیشنی هتل ترانسیلوانیا باشد که طبق تریلر منتشر شده از این انیمیشن، شخصیت‌های انسانی به هیولا و شخصیت‌های هیولا به انسان تبدیل می‌شوند. درواقع جانی در انیمیشن Hotel Transylvania 4 قرار است به یک هیولا تبدیل شود تا در نظر دراکولا محبوب شود، اما در مقابل دراکولا حالا به یک انسان تبدیل شده است. این در حالی است که آدام سندلر برای صداپیشگی دراکولا در قسمت چهارم انیمیشن Hotel Transylvania بازنگشته است.

برایان هال صداپیشگی دراکولا را در انیمیشن Hotel Transylvania 4 بر عهده داشته است. اندی سمبرگ، سلنا گومز، کوین جیمز، دیوید اسپید، استیو بوشمی، کیگان-مایکل کی، مالی شنون، فرن درشر، کاترین هان، مل بروکس و جیم گافیگان، دیگر صداپیشگان انیمیشن Hotel Transylvania: Transformania هستند. جنیفر کلوسکا و دریک دریمون وظیفه کارگردانی انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 4 را بر عهده دارند و گندی تارتاکوفسکی وظیفه نوشتن فیلمنامه انیمیشن Hotel Transylvania 4 را بر عهده داشته است.

تارتاکوفسکی پیش از این وظیفه کارگردانی سه قسمت اول انیمیشن Hotel Transylvania را بر عهده داشته بود که برخلاف انتظار برای کارگردانی قسمت چهارم شاهد بازگشت وی نبودیم و سونی افراد دیگری را برای این موضوع استخدام کرده است. قسمت اول انیمیشن Hotel Transylvania تا به امروز بیش از ۱.۳۶۱ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش کرده‌اند و یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های انیمیشنی چند سال اخیر بوده‌اند. انیمیشن Hotel Transylvania 3: Summer Vacation با فروش بیش از ۵۲۷ میلیون دلار، موفق‌ترین قسمت سری انیمیشن هتل ترانسیلوانیا بوده است.


منبع DarkHorizons
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده