نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۰

انتشار ویدیو جدید سریال Suicide Squad با بازی جان سینا

شبکه HBO Max ویدیو جدیدی از سریال Peacemaker با بازی جان سینا را منتشر کرده است که اعضای گروه با ظاهر پیسمیکر شوخی می‌کنند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین ویدیو رسمی سریال Peacemaker منتشر شده است. در این ویدیو پیسمیکر با بازی جان سینا، با یک کلاه فلزی و یک لباس مخصوص متقاعد شده که یک قهرمان و بزرگ‌ترین وطن‌پرست آمریکایی است. پیسمیکر در طول ویدیو وارد یک کافه می‌شود که اعضای تیمش در آن حضور دارند و در ادامه با ظاهر او شوخی می‌کنند. همچنین در پایان ویدیو مشخص می‌شود که پخش سریال Peacemaker که در ۸ قسمت تولید شده، از ماه ژانویه (دی-بهمن) آغاز خواهد شد. در ادامه می‌توانید این ویدیو را در یوتیوب HBO Max تماشا کنید.

تمرکز سریال Peacemaker قرار است روی نیروهای ویژه‌ای باشد که با چیزی فاجعه‌بار که زمین را تهدید می‌کند، مواجه خواهند شد. این سریال اکشن براساس فیلم The Suicide Squad تولید شده و حوادث آن قرار است پس از حوادث این فیلم جریان داشته باشد. درواقع در صحنه پس از پایان فیلم شاهد حضور این تیم ویژه هستیم که حالا قرار است از پیسمیکر برای اهداف و خطرات جدیدی استفاده کنند.

جان سینا، استیو ایجی، دانیل بروکس، رابرت پاتریک، جنیفر هالند، فردی استروما، چاکوودی ایووجی، لاکلین مونرو، کریستوفر هیردال و انی چانگ، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Peacemaker حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. جیمز گان وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه این سریال را بر عهده داشته است. گان در مجموع ۵ قسمت از سریال Peacemaker را کارگردانی کرده و وظیفه کارگردانی سه قسمت دیگر بر عهده جودی هیل، روزمری رودریگز و برد اندرسون بوده است.

سریال Peacemaker قرار است در رویداد DC Fandome نیز حضور داشته باشد که انتظار می‌رود اولین تریلر سریال پیسمیکر منتشر و همچنین تاریخ شروع پخش این سریال اعلام شود. این رویداد آنلاین قرار است در تاریخ ۱۶ اکتبر (۲۴ مهر) برگزار شود.


منبع THR
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده