نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۶

حضور بازیگر کاپیتان آمریکا جدید در سریال Twisted Metal

آنتونی مکی که نقش کاپیتان آمریکا جدید مارول را بر عهده دارد، قرار است در سریال Twisted Metal هم به ایفای نقش بپردازد.

سونی در حال ساخت سریالی لایو اکشن براساس بازی محبوب و کلاسیک Twisted Metal است و این سریال قرار است توسط استودیو PlayStation Productions تولید شود. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر نقش اصلی این سریال مشخص شده است. طبق خبری که ددلاین منتشر کرده، آنتونی مکی که نقش سم ویلسون را در دنیای سینمایی مارول بر عهده دارد و اخیرا به‌عنوان کاپیتان آمریکا جدید MCU نیز معرفی شده، به سریال Twisted Metal اضافه شده است.

تصویر توییت جدید تام هندرسون درباره مجموعه Twisted Metal

مکی قرار است نقش جان دو را در سریال Twisted Metal بازی کند که توسط یک شیرفروش خردمند استخدام شده تا بسته‌ای را در دنیایی پسا آخر الزمانی تحویل دهد. او در طول این ماجراجویی و سفر قرار است با شخصیت‌های محبوب دنیای بازی Twisted Metal مثل دندان شیرین ( Sweet Tooth)، دلقک شیطانی با سری دارای شعله‌های آتش، کامیون بستنی خودش و احتمالا چند چهره جدید ملاقات کند. جان دو در بازی Twisted Metal: Black یک راننده بی‌نظیر در جاده‌های رودکیل بود که مشخصا ظاهر جالبی هم دارد.

به‌نظر می‌رسد که به جز حضور چند شخصیت از مجموعه بازی تویستد متال، سریال Twisted Metal قرار نیست خیلی اقتباس وفادار و دقیقی به منبع خودش باشد. در هر حال این مجموعه بازی بیشتر از اینکه یک بازی داستان محور باشد، بیشتر یک بازی با ایده تخریب گسترده با وسایل نقلیه و ایجاد هرج‌و‌مرج بود. سریال Twisted Metal برداشتی از این مجموعه بازی است که رت ریس و پل ورنیک، نویسندگان فیلم Deadpool و فیلم Zombieland به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در این پروژه حضور دارند.

همچنین وظیفه نوشتن فیلمنامه سریال Twisted Metal نیز بر عهده مایکل جاناتان اسمیت، نویسنده سریال Cobra Kai خواهد بود که به‌عنوان تهیه‌کننده در این سریال لایو اکشن نیز حضور خواهد داشت. در حال حاضر اطلاعات بیشتری در دسترس نیست و هنوز شبکه پخش‌کننده این سریال مشخص نشده است، اما سونی پیش از این در همکاری با شبکه HBO ساخت سریال The Last of Us را تایید و اعلام کرده بود که مراحل فیلم‌برداری و تولید این پروژه هم‌اکنون آغاز شده است.


منبع Polygon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده