نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۵

فیلم Venom 2 با بازی تام هاردی درجه سنی PG-13 را دریافت کرد

سرانجام تکلیف درجه سنی فیلم Venom: Let There Be Carnage مشخص شد و مانند قسمت اول، این فیلم با بازی تام هاردی درجه سنی PG-13 را دریافت کرده است.

بسیاری اعتقاد دارند که فیلم Venom: Let There Be Carnage باید با درجه سنی بزرگسال (R) تولید و منتشر شود، اما تا به امروز سونی واکنشی رسمی به این موضوع نداشته است. حال در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، سرانجام درجه سنی فیلم Venom 2 مشخص شده است. طبق اطلاعات ثبت شده در FilmRatings، فیلم Venom: Let There Be Carnage به‌صورت رسمی درجه سنی PG-13 را دریافت کرده است تا مانند قسمت اول، این فیلم با درجه سنی پایین‌تر از بزرگسال اکران شود. 

فیلم Venom نیز با درجه سنی PG-13 روی پرده رفت و توانست در گیشه عملکرد بسیار موفقی داشته باشد و احتمالا همین موضوع باعث شده تا سونی تصمیم بگیرد فیلم Venom: Let There Be Carnage را نیز با درجه سنی PG-13 تولید و اکران کند. همچنین باتوجه‌به ثبت درجه سنی فیلم، به‌نظر می‌رسد که فیلم Venom 2 قرار نیست تأخیر جدیدی را دریافت کند. همچنین پوستر دیگری از فیلم Venom: Let There Be Carnage نیز منتشر شده است که در آن شاهد حضور تمامی شخصیت‌های اصلی فیلم هستیم و در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

فیلم Venom: Let There Be Carnage

تام هاردی در نقش ادی براک (ونوم)، وودی هارلسون در نقش کلیتوس کسدی (کارنیج)، میشل ویلیامز در نقش ان ویینگ، نائومی هریس در نقش شیریک (Shriek) و استیون گراهام، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Venom: Let There Be Carnage حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین گفته می‌شود که جی کی سیمونز، بازیگر نقش جیمز جونا جیمسون قرار است در فیلم Venom 2 نیز حضور داشته باشد که انتظار می‌رود حضور او در این فیلم کوتاه باشد.

فیلم Venom: Let There Be Carnage قرار است در تاریخ ۱۵ اکتبر (۲۳ مهر) اکران شود. وظیفه کارگردانی دنباله فیلم Venom براساس فیلمنامه‌ای از کلی مارسل، بر عهده اندی سرکیس با سابقه کارگردانی فیلم Mowgli: Legend of The Jungle و فیلم Breathe بوده است.


منبع Gamesradar
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده