نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۳

حضور موجود شیطانی در دومین تریلر فیلم ترسناک جدید کارگردان The Conjuring

برادران وارنر دومین تریلر فیلم Malignant را منتشر کرده است که در این تریلر به دنیای ترسناک جدید جیمز وان سفر می‌کنیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از فیلم Malignant منتشر شده است. این فیلم ترسناک درواقع جدیدترین فیلم ترسناک اورجینالی است که جیمز وان، کارگردان دو قسمت اول فیلم The Conjuring وظیفه کارگردانی آن را بر عهده داشته و حالا در دومین تریلر رسمی فیلم Malignant، شاهد تصاویر بیشتری از اتفاقات این فیلم ترسناک هستیم. در طول تریلر تصاویر بیشتری از گذشته مدیسون و گابریل تا اهداف این موجود شیطانی نمایش داده می‌شود و به خوبی وعده یک فیلم ترسناک جذاب را به طرفداران می‌دهد. در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

فیلم Malignant داستان مدیسون با بازی آنابل والیس را دنبال می‌کند که در حال تجربه کردن توهمات خشونت آمیزی است که درواقع او قتل‌هایی را تجربه می‌کند که در همان زمان در مکانی دیگر در حال رخ داده است. او حالا در تلاش است تا متوجه شود که چه چیزی پشت این اتفاقات ترسناک و همچنین گذشته مرموز و شوم او قرار دارد. در این فیلم ترسناک با موجودی شیطانی و ماورایی به‌نام گابریل مواجه می‌شویم که ظاهرا در دوران کودکی با مدیسون در ارتباط بوده و حالا او دوباره بازگشته است.

آنابل والیس، مدی هسن، جورج یانگ، جیک ایبل، میکلوئی برایانا وایت، اینگرید بیسو، ژاکلین مک‌کنزی و مکینا گریس، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Malignant حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین پوستر جدیدی از فیلم Malignant نیز منتشر شده است که مانند پوستر اول،‌ طراحی جالب و بسیار متفاوتی دارد و درواقع ظاهرا صورت گابریل روی مدیسون قرار داده شده است. در ادامه می‌توانید شاهد این پوستر باشید:

پوستر جدید و منحصر به فرد فیلم Malignant

فیلم Malignant برای اکران در تاریخ ۱۰ سپتامبر (۱۹ شهریور) برنامه‌ریزی شده است که همزمان با اکران، ازطریق سرویس استریم HBO Max نیز منتشر خواهد شد. وان درواقع این فیلم ترسناک را براساس داستانی از اینگرید بیسو کارگردانی کرده است. این فیلم ترسناک توسط استودیوی فیلمسازی Atomic Monster که به جیمز وان و مایکل کلیر تعلق دارد، ساخته و منتشر خواهد شد.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده