نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۹

احتمال بازگشت ویلسون فیسک به دنیای سینمایی مارول در سریال Hawkeye

طبق شایعات منتشر شده، وینسنت دن آفریو، بازیگر نقش ویلسون فیسک احتمالا قرار است در سریال Hawkeye حضور داشته باشد.

ماه اردیبهشت امسال بود که مراحل فیلم‌برداری و تولید سریال Hawkeye رسما به پایان رسید و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، در سریال هاکای ممکن است شاهد بازگشت یک شخصیت شرور و منفی محبوب دیگر به دنیای سینمایی مارول باشیم. طبق اطلاعاتی که ردیت Marvel Studios Spoilers براساس یک منبع موثق که نخواسته نامش فاش شود و پیش از این چند افشا دیگر نیز انجام داده بود، وینسنت دن آفریو، بازیگر نقش ویلسون فیسک قرار است در سریال Hawkeye دوباره نقش کینگ پین را بازی کند.

دن آفریو پیش از این نقش ویلسون فیسک را در سه فصل سریال Daredevil بازی کرده بود که بازی وی با تحسین زیادی مواجه شد و بسیاری از طرفداران خواستار تمدید این سریال یا بازگشت کینگ‌پین و دردویل به دنیای سینمایی مارول شده‌اند. در حال حاضر منبع دیگری به‌صورت رسمی این خبر را تایید نکرده‌ است، اما دن آفریو توییت مرتبط با این خبر را در توییتر لایک کرده بود که البته مدت کوتاهی بعد او لایک خود را برداشته است. بااین‌حال، تصویر این موضوع توسط طرفداران گرفته و منتشر شده است:

توییت لایک شده بازگشت کینگ پین در سریال Hawkeye توسط وینسنت دن آفریو

اگرچه هنوز بازگشت کینگ‌پین مشخص نیست، اما این توییت می‌تواند تنور شایعات بازگشت کینگ‌پین و دردویل را به MCU داغ‌تر کند. انتظار می‌رود دن آفریو در قسمت پنجم سریال Hawkeye نقش کینگ‌پین را بازی کند. جرمی رنر در نقش کلینت بارتون، هیلی استاینفلد در نقش کیت بیشاپ، فلورنس پیو در نقش یلنا بلووا (بلک ویدو)، ورا فارمیگا در نقش النور بیشاپ، تونی دالتون در نقش جک دوکین (شمشیرزن)، فرا فی در نقش کازی (دلقک)، آلاکوآ کاکس در نقش مایا لوپز (اکو) و زان مک‌کلارنون در نقش ویلیام لوپز، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Hawkeye حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. 

انتظار می‌رود سریال Hawkeye در ۶ تا ۸ قسمت تولید و در پاییز سال ۲۰۲۱ از سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر شود. جاناتان ایگلا، نویسنده سریال Mad Men، وظیفه ساخت سریال Hawkeye را بر عهده دارد. همچنین ریس توماس، امبر فینلایسون (برت) و کتی الوود (برتی)، وظیفه کارگردانی سریال هاکای را بر عهده داشته‌اند. 


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده