// دوشنبه, ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۹

حضور بروس وین نسخه مایکل کیتون و بری آلن در تصاویر جدید فیلم The Flash

تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید فیلم The Flash منتشر شده که در آن شاهد حضور بروس وین تا بری آلن و آیریس وست هستیم.

طبق تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید فیلم فلش منتشر شده است. در ادامه مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم The Flash در شهر لندن، شاهد انتشار تصاویر جدیدی هستیم که در آن بری آلن با بازی ازرا میلر و همچنین آیریس وست با بازی کرسی کلمونس قابل مشاهده هستند. همچنین در تصویر دیگر بروس وین با بازی مایکل کیتون را می‌توانیم مشاهده کنیم که در یک تصویر با بری آلن ملاقات می‌کند.

اطلاعات زیادی از این ملاقات در دسترس نیست، اما بری آلن دارای یک انگشتر مرموز در دست نیز است و همچنین حالا مشخص شد ماشین Vision Mercedes-Maybach 6 به بروس وین نسخه مایکل کیتون تعلق دارد. علاوه‌براین، تصاویر بیشتری از سوپرگرل با بازی ساشا کال نیز منتشر شده که نمای بیشتری از این شخصیت را می‌توان در فیلم The Flash مشاهده کرد. در ادامه می‌توانید تصاویر جدید از پشت صحنه فیلم فلش را مشاهده کنید:

ازرا میلر در نقش بری آلن (فلش)، مایکل کیتون و بن افلک هر دو در نقش بروس وین (بتمن)، ساشا کال در نقش سوپرگرل، کرسی کلمونس در نقش آیریس وست، ماریبل وردو در نقش نورا آلن، ران لیوینگستون در نقش هنری آلن، ایان لو در نقش کودکی بری آلن، سرشه مونیکا جکسون و رودی منکوزو، از جمله بازیگرانی هستند که حضور آن‌ها در فیلم The Flash تایید و اعلام شده است. اندی موشیاتی که پیش از این وظیفه کارگردانی فیلم It و فیلم It: Chapter 2 را بر عهده داشته، وظیفه کارگردانی فیلم فلش را براساس فیلمنامه‌ای از کریستینا هادسون بر عهده دارد.

فیلم The Flash برای اکران در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۲۲ (۱۳ آبان ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده است.


منبع CBM

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده