نویسنده: مهدی اسدی
// پنجشنبه, ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۱

ساخت انیمیشنی براساس بازی Injustice

با معرفی انیمیشن اقتباسی و مورد انتظار Injustice: Gods Among Us، شرورترین سوپرمن مولتی‌ورس DC فیلم اختصاصی خود را دریافت خواهد کرد.

دی سی پروژه انیمیشنی جدید خود را معرفی کرده که اینبار با یکی از بزرگ‌ترین موارد آن مواجه هستیم. براین اساس، فیلم اقتباسی بازی مبارزه‌ای و به‌شدت محبوب Injustice: Gods Among Us توسط دی سی و شرکت برادران وارنر ساخته خواهد شد. نکته‌ی عجیب اینجا است که نه DC و نه Warner Bros. Animation اقدام به معرفی رسمی این پروژه جدید نکردند و به‌جای آن قرار است یک تریلر از فیلم Injustice به‌عنوان بخشی از ویژگی‌های اضافی نسخه بلوری انیمیشن Batman: The Long Halloween, Part Two گنجانده شود.

درحال حاضر هیچ جزئیات دیگری از فیلم Injustice در دست نیست و باتوجه به برنامه‌ریزی وارنر جهت انتشار The Long Halloween, Part Two در ماه ژوئیه ۲۰۲۱، انتظار می‌رود که تا پایان سال جاری میلادی شاهد انتشار انیمیشن Injustice نیز باشیم. باید دید که میزان اقتباس فیلمنامه این اثر از اتفاقات بازی ویدیویی منبع برداشت خود تا چه حد نزدیک خواهد بود و اینکه آیا صداپیشگان بازی Gods Among Us برای نقش آفرینی در این فیلم به کار گرفته خواهند شد یا خیر.

سوپرمن شرور در کامیک های Injustice

اتفاقات بازی Injustice: Gods Among Us در سال ۲۰۱۳ و دنباله آن در سال ۲۰۱۷ در یکی از جهان‌های موازی دنیای دی سی جریان دارد که در آن سوپرمن بعد از فریب خوردن از جوکر و کشتن همسر و فرزند متولد نشده‌ی خود، کنترل خود را از دست داده و به یک شخصیت شرور و دیوانه تبدیل شده است. او حالا به کل جهان مسلط شده و اعضای لیگ عدالت از DCU مجبور به ورود به این بُعد و مبارزه علیه سوپرمن مستبد می‌شوند.

دنیای کامیک بوک‌های دی سی نیز در طول سال‌ها به‌طور گسترده‌ای به ماجراهای The Injustice پرداخته‌اند. درواقع اتفاقات قسمت اول بازی ویدیویی این مجموعه بعد از پنج سال زمینه چینی در داستان‌های کامیک بوکی دی سی رخ داده و همچنین پُل ارتباط موضوعی میان قسمت اول و دنباله این بازی نیز در کامیک بوک‌ها تدارک دیده شده است. بنابراین این احتمال وجود دارد که فیلم انیمیشنی Injustice به‌جای بازی ویدیویی Injustice: Gods Among Us از ماجراهای کامیک بوک‌های این سری برداشت کرده باشد. یا حتی می‌توان یک داستان کاملاً جدید را برای آن متصور شد.

بازی Injustice: Gods Among Us برای PS3

شاید با معرفی رسمی فیلم انیمیشنی Injustice جزئیات بیشتری از داستان، شخصیت‌ها و بازیگران حاضر در آن با علاقه‌مندان به اشتراک گذاشته شود. درحال حاضر می‌توانید به تریلر جدید Batman: The Long Halloween, Part Two نگاهی داشته باشید:

تماشای ویدیو در یوتیوب

از انیمیشن‌های جدید DC که به‌تازگی منتشر شدند، باید به Superman: Man of Tomorrow و Batman: Soul of the Dragon و Justice Society: World War II اشاره کرد.

در پایان می‌توانید نظرات خود را در اینباره با زومجی و سایر کاربران در میان بگذارید.


منبع ign
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده