// یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۲

علاقه فراوان دیوید باتیستا به ساخت فیلم Gears of War

دیو باتیستا، بازیگر فیلم Army of the Dead زک اسنایدر انقدر مایل به ساخته شدن فیلم Gears of War است که به خاطر پیشنهاد دادن آن به استودیو، فرصت حضور در سری فیلم سریع و خشن را رها کرد.

بر کسی پوشیده نیست که دیوید باتیستا چه‌قدر بی‌اندازه به بازی در نقش مارکوس فینیکس داخل یک فیلم لایواکشن اقتباسی از سری بازی Gears of War علاقه دارد. او انقدر به ساخت این فیلم اهمیت می‌دهد که وقتی یونیورسال به او پیشنهاد حضور در سری فیلم بسیار پرفروش سریع و خشن را داد، باتیستا با رد این پیشنهاد از‌‌ آن جلسه برای صحبت راجع به فیلم Gears of War استفاده کرد.

با همه‌ی این‌ها و پس از اعلام شدن چندین و چند خبر متفاوت از سوی یونیورسال طی سال‌ها، هنوز حتی یک اقتباس تلویزیونی یا سینمایی از روی سری بازی Gears ساخته نشده است

باتیستا می‌گوید: «من اهل تظاهر نیستم. یک بار جلسه‌ای در استودیوهای فیلم‌سازی برادران وارنر داشتم و آن‌ها داشتند راجع به یک فیلم خاص با من حرف می‌زدند. اما من گفتم که بیایید راجع به شخصیت بین (Bane/شخصیتی در داستان‌های بتمن) صحبت کنیم. چنین اتفاقی یک بار دیگر هم برای من رخ داده است. یک مرتبه یونیورسال از من دعوت کرد تا راجع به فیلم Fast and the Furious صحبت کنیم و من گفتم که علاقه‌ای ندارم. پس بیایید راجع به فیلم Gears of War و شخصیت مارکوس فینیکس حرف بزنیم. یونیورسال هم مقداری ناراحتی شد.

قصد توهین به کسی را ندارم. نمی‌خواهم پیشنهادهای مختلف را کنار بگذارم. بلکه فقط می‌گویم که مثلا فیلم Gears of War برای من بسیار جذاب‌تر است. نمی‌خواهم وقتی به یک اثر خاص علاقه ندارم، وانمود کنم که به آن علاقه دارم؛ مخصوصا چون اثر دیگری در کنترل شما وجود دارد که واقعا دوست دارم و به‌شدت برای آن هیجان‌زده می‌شوم. پس می‌پرسم که من را برای حضور در آن در نظر می‌گیرید؟ فکر نمی‌کنم مطرح کردن چنین درخواستی آسیب‌زننده باشد. نمی‌خواهم پا روی انگشت کسی بگذارم. بلکه فقط می‌گویم که به آن اثر عشق می‌ورزم و واقعا مشتاق به حضور در فلان فیلم هستم. پس می‌توانم در آن نقش، کار خوبی برای شما انجام بدهم».

از آن‌جایی که فیلم Gears of War از سال ۲۰۰۷ تا به امروز در جهنم تولید به سر می‌برد و بارها اخبار ضد و نقیضی راجع به آن منتشر شده‌اند، هیچ‌کس نمی‌داند که آیا اصلا بالاخره شاهد ارائه‌ی یک اقتباسی سینمایی یا تلویزیونی از سری بازی Gears خواهیم بود یا نه. ولی دیوید باتیستا به‌عنوان یک شخصیت قابل بازی در بخش مولتی‌پلیر به بازی Gears 5 استودیو کوالیشن قرار گرفت تا حداقل بخشی از آرزوی او برای پیوند خوردن به این مجموعه برآورده شود.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده