// چهار شنبه, ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۶

انتشار اولین تریلر انیمیشن Trollhunters: Rise of the Titans ؛ اعلام تاریخ پخش از نتفلیکس

نتفلیکس با انتشار اولین تیزر تریلر انیمیشن Trollhunters: Rise of the Titans، از تاریخ پخش آن نیز پرده برداشت.

انیمیشن Trollhunters: Tales of Arcadia (شکارچیان ترول: داستان‌های آرکادیا) یک سریال انیمیشنی بود که با همکاری نتفلیکس و دریم ورکس انیمیشن در ۵۲ قسمت تولید و در طی سه فصل و در بین سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ از این سرویس استریم منتشر شد. انیمیشن جدید 2021 شکارچیان ترول سال جاری ازز نتفلیکش می‌شود. 

در ادامه در مرداد گذشته بود که نتفلیکس اعلام کرد در حال همکاری با دریم‌ورکس و گیرمو دل تورو برای ساخت نسخه بلند انیمیشن Trollhunters است که این انیمیشن قرار است Trollhunters: Rise of the Titans (شکارچیان‌ترول: خیزش تایتان‌ها) نام داشته باشد.

حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تیزر تریلر انیمیشن Trollhunters: Rise of the Titans منتشر شده است. در این تریلر کوتاه شاهد تصاویری از اتفاقات نسخه بلند و سینمایی این انیمیشن فانتزی هستیم که در پایان مشخص شد قسمت جدید انیمیشن Trollhunters قرار است در تاریخ ۲۱ ژوئیه (۳۰ تیر) از نتفلیکس پخش شود. در انیمیشن Trollhunters: Rise of the Titans قرار است شاهد حضور شخصیت‌های انیمیشن Trollhunters، انیمیشن 3Below و انیمیشن Wizards باشیم. در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

اتفاقات انیمیشن Trollhunters: Rise of the Titans در دنیای سه‌گانه Tales of Arcadia که توسط دل تورو خلق شده بود، جریان دارد. آرکادیا ممکن است مانند یک شهر معمولی به‌نظر برسد، اما در مرکز خطوط جادویی و عرفانی قرار دارد که این امر باعث پیوند خوردن آن با بسیاری از نبردهای موجودات دنیای دیگر از جمله ترول‌ها،‌ بیگانگان فضایی و جادوگران شده است. حال قهرمانان انیمیشن Trollhunters باید برای حماسی‌ترین ماجراجویی خود به یکدیگر ملحق شوند؛ جایی که آن‌ها یعنی فرقه آرکین باید برای کنترل جادویی که همه آن‌ها را به هم متصل می‌کند، مبارزه کنند.

کلسی گرمر، چارلی ساکستون، لکسی مدرانو، جاناتان هاید، فرد تاتاسیور، کول سند، ایمی لندکر، امیل هرش، اشلی پلدن، استیون یئون، نیک فراست، کالین اودانهیو، دیگو لونا، تاتیانا مازلانی، نیک آفرمن، فرد تاتاسیور، برایان بلسد، کی بس، پیتور مایکل، جیمز هونگ، تام کنی، آنجل لین، ایمی لندکر، جاناتان هاید، بئاتریس وود، لرین نیومن، گری گریفین، شریل هاینز، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Trollhunters: Rise of the Titans حضور خواهند داشت. یوهان مت، فرانسیکو رویز ولاسکو و اندرو ال. اشمیت، وظیفه کارگردانی انیمیشن Trollhunters را براساس فیلمنامه‌ای از مارک گوگنهایم، کوین هاگمن و دن هاگمن،‌ بر عهده دارند.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده