نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۲

ساخت دنباله فیلم Godzilla vs. Kong براساس شخصیت کینگ کونگ

لجندری حال مذاکره با آدام وینگارد، کارگردان فیلم Godzilla vs. Kong برای ساخت یک دنباله براساس این فیلم هیولایی است.

پس از بیش از ۱۲ ماه بحران شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا، به‌نظر می‌رسد که کم کم سینماها در حال بازگشت به شرایط نسبتا عادی هستند و فیلم Godzilla vs. Kong گواه این موضوع است. فیلم گودزیلا علیه کونگ تاکنون لقب پر فروش‌ترین فیلم دوران کرونا را به خود اختصاص داده و فروش آن در آمریکا به ۸۶.۶ میلیون و فروش کلی و جهانی آن به ۴۰۶ میلیون دلار افزایش پیدا کرده است. حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، لجندری به‌دنبال ساخت یک دنباله براساس فیلم Godzilla vs. Kong است.

هالیوودریپورتر گزارش داد که لجندری در حال مذاکره با آدام وینگارد، کارگردان فیلم Godzilla vs. Kong برای کارگردانی فیلم دیگری از دنیای سینمایی MonsterVerse است. زمانی‌که فیلم Godzilla vs. Kong در مراحل پس از تولید بود، فیلم Godzilla: King of Monsters عملکرد ضعیفی را در گیشه داشت و حالا با موفقیت فیلم گودزیلا علیه کونگ، به‌نظر می‌رسد که لجندری در تلاش برای ساخت فیلم‌های بیشتری از دنیای MonsterVerse است و گفته می‌شود که این فیلم احتمالی، ممکن است Son of Kong نام داشته باشد. 

آدام وینگارد در پشت صحنه فیلمبرداری فیلم Godzilla vs. Kong

وینگارد هم‌اکنون وظیفه کارگردانی فیلم لایو اکشن Thundercats و همچنین دنباله فیلم Face/Off را بر عهده گرفته است. همچنین هالیوودریپورتر می‌گوید وضعیت جدول زمانی اتفاقات فیلم جدید و احتمالی کونگ و بازگشت یا عدم بازگشت برادران وارنر مشخص نیست. مذاکرات با وینگارد هنوز در مراحل اولیه قرار دارد و باتوجه‌به وضعیت این کارگردان، هنوز بازگشت وی مشخص نیست و همچنین در صورت رخ دادن این اتفاق، وینگارد اولین کارگردان فیلم‌های دنیای سینمایی MonsterVerse خواهد بود که برای کارگردانی یک فیلم دیگر در این مجموعه باز خواهد گشت.

میلی بابی براون، کایل چندلر، جانگ زئی، الکساندر اسکارشگرد، ایزا گونزالس، ربکا هال، دمیان بیچیر، دانای گوریرا، برایان تایری هنری، جولیان دنیسون، لنس ردیک، جسیکا هنویک، شون اوگوری و وان مارتن، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Godzilla vs Kong حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. آدام وینگارد وظیفه کارگردانی فیلم Godzilla vs Kong را براساس فیلمنامه‌ای از اریک پیرسون و مکس بورنستاین بر عهده داشته است. 


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده