نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۵۸

انتشار اولین تریلر فیلم West Side Story، اثر جدید استیون اسپیلبرگ در مراسم اسکار ۲۰۲۱

همان‌طور که پیش از این وعده داده شده بود، دیزنی در طول مراسم اسکار ۲۰۲۱ اولین تریلر فیلم West Side Story، اثر جدید استیون اسپیلبرگ را منتشر کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تیزر تریلر فیلم West Side Story (داستان وست ساید) منتشر شده است. از ساعاتی پیش نود و دومین دوره جوایز اسکار یا همان اسکار ۲۰۲۱ کار خود را آغاز کرد و همان‌طور که دیزنی وعده داده بود، در طول این مراسم شاهد انتشار اولین تیزر تریلر فیلم West Side Story بودیم که در طول این تریلر شاهد تصاویر کوتاهی از اتفاقات بازسازی فیلمی به همین نام هستیم و در ادامه می‌توانید این تریلر را ازطریق صفحه یوتیوب استودیوی قرن بیستم تماشا کنید و شاهد اولین پوستر آن نیز باشید.

اولین پوستر فیلم West Side Story به کارگردانی استیون اسپیلبرگ

فیلم West Side Story براساس یکی از نمایش‌های موزیکال لئونارد برنستاین که در سال ۱۹۶۱ منتشر شد، تولید شده است. پیش از این یک اقتباس سینمایی از این نمایش موزیکال در سال ۱۹۶۱ تولید و منتشر شده بود. استیون اسپیلبرگ وظیفه کارگردانی فیلم West Side Story را بر عهده داشته است و وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم West Side Story بر عهده تونی کوشنر، نویسنده فیلم Munich (مونیخ) و فیلم Lincoln (لینکلن)، بوده است.

مقاله‌ مرتبط:

انسل الگورت، ریچل زیگلر، ریتا مورنو، کوری استول، برایان دارسی جیمز، آریانا دی‌باس، دیوید آلوارز، مایک فایست، آنا ایزابل، مدی زیگلر، جاش آندرس ریورا، بریانا آبرزو، کایل آلن، کایل کافمن، بن کوک، هریسون کول، جولیوس آنتونی رابیو، ریکاردو زایاس، جاش آندرس ریورا، سباستین سرا، کارلوس سانچز فالو و جولیان الیا، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم West Side Story حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم West Side Story برای اکران در تاریخ ۱۰ دسامبر (۱۹ آذر) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Polygon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده