نویسنده: مهرداد داودی
// چهار شنبه, ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۰

اکران آنلاین فیلم شنای پروانه

فیلم سینمایی شنای پروانه ساخته محمد کارت با بازی جواد عزتی و امیر آقایی به‌صورت آنلاین اکران خواهد شد.

فیلم شنای پروانه به کارگردانی محمد کارت ساخته شده است. این فیلم سینمایی برای اولین‌بار در جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و نظر برخی را به خود جلب کرد. شنای پروانه از امروز در سرویس‌های پخش فیلم فیلیمو و نماوا به‌صورت آنلاین اکران می‌شود. بلیت این فیلم سی هزار تومان قیمت گذاری شده است و هر بلیت نیز هشت ساعت مهلت استفاده دارد. فیلم سینمایی شنای پروانه با سرمایه‌گذاری محمدصادق رنج کشان تولید شده است.

جواد عزتی و امیر آقایی در شنای پروانه

محمد کارت علاوه‌بر کارگردانی، در نگارش شنای پروانه نیز دست داشته است. حسین دوماری و پدرام پورامیری نیز دیگر نویسندگان شنای پروانه هستند. این فیلم سینمایی با بازی جواد عزتی، طناز طباطبایی، امیر آقایی، علی شادمان، مهدی حسینی‌نیا، مه‌لقا باقری، ایمان صفا، بهروز پناهنده، ناهید مسلمی، نادر شهسواری، روح الله مهرابی، نیلوفر شهفری، محمد مطهری پور، آبان عسکری و پانته‌ آ بهرام ساخته شده است. 

محمد کارت پیش از این مستندهای آوانتاژ، خون مردگی، معلق، بختک و سمفونی مرگ را ساخته و در فیلم‌های گزارش یک جشن، بی خود و بی جهت، بوسیدن روی ماه و عصبانی نیستم نیز به‌عنوان بازیگر حضور داشته است. شنای پروانه اولین فیلم بلند داستانی وی بود. فیلمی که در نظرسنجی مردمی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به‌عنوان بهترین فیلم انتخاب شد. 


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده