نویسنده: مهرداد داودی
// سه شنبه, ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۰

تریلر فیلم جدید Saw با بازی کریس راک

تریلر جدیدی از فیلم Spiral: From the Book of Saw با بازی کریس راک و ساموئل ال جکسون منتشر شد.

فیلم سینمایی Spiral: From the Book of Saw به کارگردانی دارن لین بوسمن در تاریخ ۱۴ می (۲۴ اردیبهشت) اکران خواهد شد. این فیلم سینمایی که یکی از فیلم‌های مجموعه Saw (اره) محسوب می‌شود با بازی کریس راک و ساموئل ال جکسون ساخته شده است. به‌تازگی تریلری جدید از این فیلم سینمایی پخش شده که مطابق انتظار واجد عناصری ترسناک و مخوف است. 

تریلر جدید و حدودا دو دقیقه‌ای این فیلم واجد صحنه‌هایی آشنا و خونین برای طرفداران مجموعه اره است. همچنین به‌نظر می‌رسد این فیلم قرار است از لحاظ جنس ترس به ریشه‌های مجموعه و وحشت روانشناسانه‌ آن بازگردد و همچون فیلم‌های اخیر اره، بر خون‌بار بودن صرف مترکز نباشد. کریس راک در این فیلم نقش کارآگاهی به‌نام ازکیل بنکس را بازی می‌کند و ساموئل جکسون نیز ایفای نقش مارکوس بنکس، پدر شخصیت کریس راک را برعهده دارد.

مجموعه فیلم Saw متشکل از فیلم‌هایی ترسناک در ژانر وحشت است. اولین فیلم اره در سال ۲۰۰۳ اکران شد و تاکنون هشت فیلم از مجموعه اره ساخته و اکران شده است. دارن لین بوسمن، کارگردان Spiral: From the Book of Saw فیلم‌های اره ۲، اره ۳ و اره ۴ را کارگردانی کرده بود. تریلر فیلم Spiral: From the Book of Saw را در زیر تماشا کنید.

دانلود از آپارات

شما کاربران زومجی درباره فیلم‌های اره چه نظری دارید؟ تریلر جدیدترین فیلم اره را چگونه ارزیابی می‌کنید؟


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده