نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۳

ملاقات با آخرین اژدها در تریلر جدید انیمیشن بعدی والت دیزنی

والت دیزنی امروز تریلر جدیدی از انیمیشن Raya and the Last Dragon را منتشر کرده که حاوی تصاویر جدید بسیاری است.

ماه مهر امسال بود که والت دیزنی اولین تیزر تریلر انیمیشن Raya and the Last Dragon (رایا و آخرین اژدها) را منتشر کرد که در آن شاهد اولین تصاویر رسمی این انیمیشن مورد انتظار بودیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از انیمیشن بعدی دیزنی منتشر شده است. رایا و آخرین اژدها تنها یکی از بهترین انیمیشن های 2021 است.

در تریلر جدید و رسمی انیمیشن Raya and the Last Dragon، شاهد تصاویر جدید بسیاری از داستان و اتفاقات آن هستیم که این تریلر وعده یک انیمیشن را می‌دهد که ترکیبی از فیلم Indiana Jones و بازی Tomb Raider است. همچنین در این تریلر سرانجام با آخرین اژدها که سیسو نام دارد، نیز آشنا می‌شویم که ظاهرا می‌تواند به شکل یک انسان نیز در بیاید. شما در ادامه می‌توانید این تریلر جذاب را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

اتفاقات انیمیشن Raya and the Last Dragon در سرزمینی به‌نام کوماندرا (Kumandra) جریان پیدا می‌کند؛ دنیایی شامل پنج قبیله که همگی در سرزمینی زندگی می‌کنند که توسط اژدهایی خلق شده است که مدت‌ها از نابودی آن‌ها می‌گذرد. این سرزمین آخرین هدیه‌ی اژدهایان به مردم ساکن در آن محسوب می‌شود و کوماندرا اکنون توسط یک نیروی شرور و تاریک مورد حمله گرفته است. این وسط هم رایا شخصی نیست جز یک جنگجوی تنها که در تلاش برای نجات خود و مردمانش است و تصمیم دارد هرطور که می‌شود آخرین اژدهای باقی‌مانده را پیدا کند؛ چون اعتقاد دارد این اژدها می‌تواند کوماندرا و ساکنین آن را نجات دهد. 

پیش از این تنها حضور کلی مری ترن در نقش رایا و آوکافینا در نقش سیسو در انیمیشن Raya and the Last Dragon برای صداپیشگی شخصیت‌ها تایید و اعلام شده بود، اما امروز دیزنی حضور بازیگرانی بیشتری را تایید کرده که طبق آن، جما چان، دنیل دای کیم، ساندرا اوه، بندیکت وانگ، راس باتلر، آیزاک وانگ، تالیا ترن، آلن تودیک، لوسیل سونگ و پتی هریسون، دیگر بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در این انیمیشن حضور دارند. همچنین در ادامه می‌توانید پوستر جدید انیمیشن Raya and the Last Dragon را مشاهده کنید:

رایا و سیسو در حال دویدن در انیمیشن Raya and the Last Dragon، اثر جدید والت دیزنی

انیمیشن Raya and the Last Dragon برای اکران در تاریخ ۵ مارس (۱۵ اسفند) برنامه‌ریزی شده است. همچنین این انیمیشن همزمان با اکران ازطریق Premier Access روی سرویس استریم دیزنی پلاس نیز منتشر خواهد شد که دیزنی هزینه آن را ۳۰ دلار اعلام کرده است. دان هال، کارگردان انیمیشن Big Hero 6 و دستیار کارگردان انیمیشن Moana، به‌همراه کارلوس لوپز استرادا، کارگردان فیلم Blindspotting، وظیفه کارگردانی انیمیشن Raya and the Last Dragon را بر عهده دارد.


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده