// سه شنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۸

اکران فیلم Morbius با بازی جرد لتو تا پاییز سال آینده عقب افتاد

سونی پیکچرز سرانجام تصمیم گرفت تا اکران فیلم Morbius با بازی جرد لتو را تا هفت ماه عقب بیندازد.

ماه مهر گذشته بود که سونی پیکچرز اولین تیزر تریلر فیلم Morbius (موربیوس) را منتشر کرد، اما شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا باعث شد تا اکران این فیلم ابرقهرمانی با تأخیر مواجه شود و حالا فیلم موربیوس قرار بود در تاریخ ۱۹ مارس (۲۹ اسفند) روی پرده‌های سینما برود. حال طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اکران فیلم Morbius دوباره عقب افتاده است. طبق خبری که ورایتی منتشر کرده، سونی پیکچرز سرانجام تصمیم گرفت تا اکران این فیلم اکشن را دوباره عقب بیندازد و حالا فیلم موربیوس قرار است با حدود هفت ماه تأخیر در تاریخ ۸ اکتبر ۲۰۲۱ (۱۶ مهر ۱۴۰۰) اکران شود.

فیلم Morbius داستان دکتر مایکل موربیوس را دنبال می‌کند که در دوران کودکی دچار یک بیماری خونریزی نادر می‌شود و پس از نجات یافتن از این دوره، حال او یک دانشمند شده و تلاش می‌کند تا زندگی خود را نجات دهد. او پس از اینکه در یک آزمایش مرگبار برای درمان بیماری خود تلاش کرد، به چیزی شبیه به یک خون آشام تبدیل شد. فیلم موربیوس بخشی از دنیای سینمایی فیلم‌های سونی پیکچرز از شخصیت‌های مارول است که با فیلم Venom آغاز به کار کرده بود. همچنین در اولین تریلر فیلم Morbius شاهد حضور شخصیت آدرین تومز ملقب به والچر با بازی مایکل کیتون بودیم که پیش از این در فیلم Spider-Man: Homecoming معرفی شده بود.

این اتفاق باعث شد تا احتمال کراس‌اور داشتن این مجموعه با دنیای سینمایی مارول را قوت ببخشد. جرد لتو در نقش موربیوس، مت اسمیت، آدریا آرجونا، جرد هریس و تایریس گیبسون، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Morbius حضور دارند و به‌ایفای نقش پرداخته‌اند. دانیل اسپینوزا، کارگردان فیلم‌هایی چون فیلم Child 44 (کودک ۴۴) و فیلم Life (حیات)، وظیفه کارگردانی فیلم Morbius را بر عهده داشته و همچنین وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم نیز بر عهده مت سازاما و بورک شارپلس، سازندگان سریال Lost in Space (گمشده در فضا) بوده است. 


منبع Gamespot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده