نویسنده: مهرداد داودی
// جمعه, ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۴

اولین تیزر همرفیق با حضور نوید محمدزاده پخش شد؛ پخش از ۲۰ آذر

اولین تیزر برنامه گفت‌وگو محور همرفیق با حضور نویدمحمدزاده و اجرای شهاب حسینی منتشر و تاریخ پخش آن مشخص شد.

مدتی پیش بود که اخبار ساخت یک برنامه گفت‌وگومحور به نام همرفیق به کارگردانی و اجرای شهاب حسینی منتشر شدند. مدتی بعد پوستر آن رونمایی و سپس اولین مهمان آن اعلام شد. حال اولین تیزر این برنامه که با محوریت قسمت اول آن ساخته شده، منتشر شده است.

اولین مهمان برنامه همرفیق نوید محمدزاده، بازیگر نام‌‌آشنای سینمای ایران است. او و شهاب حسینی در اولین قسمت این برنامه به گفت‌وگو درباره مسائل مختلف می‌پردازند. اولین قسمت برنامه همرفیق در تاریخ ۲۰ آذر ماه پخش می‌شود. این برنامه گفتگومحور به کارگردانی و اجرای شهاب حسینی و تهیه‌کنندگی حسین خدادادی ساخته می‌شود. برنامه همرفیق هر هفته پنجشنبه‌ها از نماوا پخش می‌شود. اولین تیزر برنامه همرفیق را در زیر تماشا کنید.

دانلود از آپارات

شهاب حسینی یکی از بازیگران شناخته شده سینمای ایران است. او سابقه بازی را در فیلم‌های مختفی مانند جدایی نادر از سیمین، فروشنده، درباره الی، غلام، پنج ستاره، آشغال‌های دوست داشتنی، امتحان نهایی، حوض نقاشی و مست عشق دارد. از طرفی نوید محمدزاده را می‌توان به‌نوعی ستاره نوظهور سینمای ایران تلقی کرد. او در فیلم‌های ابد و یک روز، متری شیش و نیم، سیزده، مغزهای کوچک زنگ زده، خشم و هیاهو و عصبانی نیستم بازی کرده است.

شما کاربران زومجی درباره تیزر برنامه همرفیق چه نظری دارید؟


منبع همرفیق
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده