// شنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۱

شبکه ان‌بی‌سی سریال Constantine را لغو کرد

طرفداران سریال Constantine زمان بسیار طولانی‌ای را صبر کردند و هیچ وقت منتظر چنین روزی نبودند که ببیند بالاخره شبکه‌ی ان‌بی‌سی این سریال را به صورت رسمی لغو می‌کند. با زومجی برای خواندن جزئیات خبر همراه شوید.

چند ماه پیش شبکه‌ی NBC سریال کنستانتین را در ۱۳ اپیزود تمام کرد و از ادامه‌ی آن تا اطلاع ثانوی دست کشید. این در حالی بود که کمپانی برادران وارنر سفارش ساخت قسمت‌های بیشتری را داده بودند. این موضوع سبب شد تا طرفداران کم کم به این موضوع پی ببرند که کار سریال کنستانتین تمام است. با این حال، ان‌بی‌سی و برادران وارنر با دیدن درخواست‌های طرفداران امیدوار شدند که این مجموعه بتواند در آینده بهتر و موفق‌تر ظاهر شده و پتانسیل خود را برای ساخت فصل دوم ثابت کند. حتی چند هفته پیش نیز تهیه کننده‌ی این سریال با شبکه‌ی مربوطه در رابطه با هدفشان برای فصل دوم به بحث و گفتگو پرداخت.

اما افسوس که هیچکدام از راه‌های امتحان شده ثمر نداشت و ان‌بی‌سی تصمیم گرفت که دیگر راه جان کنستانتین و دنیای پر از عجایبش را ادامه ندهد.

دنیل کرون تهیه کننده‌ی این سریال امروز در تویتر شخصی خود اینگونه گفت:

شبکه‌ی ان‌بی‌سی با ساخت فصل دوم مخالفت کرد. کمپانی برادران وارنر به سختی تلاش می‌کند تا برای کنستانتین خانه‌ی جدیدی پیدا کند. فعال بمانید و گوش به زنگ باشید. هشتگ‌های #کنستانتین‌رانجات‌دهید را توییت کنید.

چندین ماه پیش شایعاتی به گوش می‌رسید که شبکه‌ی سای‌فای (یک کمپانی بزرگ وابسته به ان‌بی‌سی) با کمپانی برادران وارنر در رابطه با احتمال ساخت فصل دوم وارد مذاکره شده است اما متاسفانه این شایعات هیچ وقت تایید یا تکذیب نشدند. اگر بخواهیم از دید یک شبکه‌ی تلویزیونی به این قضیه نگاه کنیم بودجه‌ی بالای ساخت این سریال قطعا مانع آن می‌شود که اکثر شبکه‌های کابلی ساخت فصل دوم را قبول کنند چرا که در این نوع شبکه‌ها بودجه بسیار محدود است. ولی با این حال وبسایت ددلاین با گزارش جدید خود کمی امید را به دل طرفداران بازگردانده است:

من شنیدم که آینده‌ی این سریال به طور کلی نابود نشده است. ظاهرا شبکه‌ی جدیدی برایش پیدا شده. نظر شما درمورد این چیست: لوسیفر، دکتر فرانکشتاین و کنستانتین همه زیر یک سقف باشند.

وبسایت ددلاین قطعا به شبکه‌ی فاکس اشاره می‌کند. این شبکه چندی پیش سفارش ساخت سریال جدیدی به نام «Frankenstein Code» را داده است و از طرفی دیگر قصد دارد فصل دوم سریال Lucifer را به احتمال زیاد بسازد. بنا بر این آیا ممکن است که کنستانتین هم به جمع این کاراکترهای کمیک بوکی بپیوندد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: IGN


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده