نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۴۵

تاریخ انتشار بلوری فیلم Tenet به کارگردانی کریستوفر نولان اعلام شد

بخش محصولات خانگی شرکت برادران وارنر سرانجام تاریخ انتشار نسخه خانگی و دیجیتالی فیلم Tenet به کارگردانی کریستوفر نولان را اعلام کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ انتشار نسخه خانگی و دیجیتالی فیلم Tenet (تنت) تایید و اعلام شده است. بخش محصولات خانگی شرکت برادران وارنر اعلام کرد که نسخه دیجیتالی و خانگی (که شامل نسخه بلوری، DVD و 4K می‌شود) این فیلم اکشن علمی تخیلی همگی در تاریخ ۱۵ دسامبر (۲۵ آذر) منتشر خواهند شد. همچنین پیش‌فروش نسخه خانگی فیلم تنت از روز سه‌شنبه هفته آینده آغاز خواهد شد. فیلم Tenet پس از چندین بار تأخیر به علت شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا، بالاخره در اواخر تابستان امسال در ابتدا در اروپا و سپس در آمریکا روی پرده‌های سینما رفت و توانست نقدهای مثبتی را نیز از سوی منتقدان دریافت کند.

فیلم Tenet تا به امروز حدود ۳۴۷.۱ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرده است که این فروش شامل ۵۳.۸ میلیون دلار در آمریکا و ۲۹۳.۳ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شود. بااین‌حال، این فیلم هنوز در بازارهای بزرگ دیگری مثل سینماهای لس آنجلس و نیویورک روی پرده نرفته است. همچنین نسخه خانگی فیلم Tenet دارای محتوای اضافه به‌نام Looking at the World in a New Way: The Making of Tenet نیز خواهد بود که مدت زمان آن یک ساعت است و تمرکز این محتوای اضافه قرار است روی مراحل تولید و ساخت فیلم از زبان بازیگران و سازندگان فیلم باشد.

از دست ندهید:

جان دیوید واشنگتن، رابرت پتینسون، الیزابت دبیکی، مایکل کین، کنت برانا، دیمپل کاپادیا، آرون تایلر-جانسون، هیمش پاتل و کلیمانس پوزی، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Tenet حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم تنت بر عهده کریستوفر نولان، کارگردان آثاری چون فیلم Inception (تلقین)، فیلم The Prestige (حیثیت)، فیلم Memento (یادگاری) و سه‌گانه فیلم The Dark Knight (شوالیه تاریکی)، بوده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده