نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۸

سث گراهام-اسمیت به‌عنوان نویسنده و شورانر به سریال Green Lantern پیوست

سث گراهام-اسمیت، نویسنده انیمیشن The Lego Batman Movie پس از توافق با شبکه HBO Max به‌عنوان نویسنده و شورانر قرار است در سریال Green Lantern حضور داشته باشد.

آبان گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه گرگ برلانتی در حال ساخت سریال Green Lantern (گرین لنترن) برای شبکه HBO Max است، اما تا به امروز شاهد اطلاعات خیلی زیادی از این پروژه نبوده‌ایم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، نویسندگان و شورانر این سریال مورد انتظار از دنیای DC مشخص شده‌اند. سث گراهام-اسمیت، نویسنده فیلمنامه فیلم Abraham Lincoln: Vampire Hunter (آبراهام لینکلن: شکارچی خون‌آشام) که رمان آن را نیز نوشته بود، به سریال Green Lantern اضافه شده و قرار است به‌عنوان شورانر در این سریال نقش داشته باشد. علاوه‌بر این، او به‌همراه مارک گوگنهایم، نویسنده دنیای Arrowverse، به‌عنوان نویسنده نیز در این پروژه حضور خواهد داشت.

سریال Green Lantern قرار است یک سریال درام یک ساعته باشد که شبکه HBO Max سفارش ساخت ۱۰ قسمت برای فصل اول آن را صادر کرده است. این سریال با همکاری بخش تلویزیونی برادران وارنر و Berlanti Productions تولید خواهد شد. نکته جالب اینجا است که برلانتی، گوگنهایم و جف جانز در فیلم Green Lantern که در سال ۲۰۱۱ اکران شد، به‌عنوان نویسنده یا تهیه‌کننده نیز نقش داشته بودند. این فیلم نه‌تنها نتوانست نظر مثبت منتقدان را جلب کند، بلکه در گیشه نیز با شکست تجاری بزرگی مواجه شود. اتفاقات سریال Green Lantern قرار است در طول چندین دهه جریان داشته باشد و تمرکز داستان آن روی دو شخصیت گرین لنترن در روی زمین خواهد بود.

سث گراهام-اسمیت

همچنین سریال Green Lantern قرار است دارای یک خط داستانی در فضا باشد که تمرکز آن روی شخصیت شرور و منفی سینسترو خواهد بود. سینسترو عضو سابق سپاه گرین لنترن بود که به‌دلیل سو استفاده از قدرتش از این گروه اخراج شد. تمرکز سریال Green Lantern قرار است روی شخصیت‌هایی چون گای گاردنر، جسیکا کروز، سایمون باز و آلن اسکات باشد که درواقع اعضای گرین لنترن روی زمین هستند. در حال حاضر جزئیات بیشتری در دسترس نیست، اما برخی از منابع می‌گویند که سریال Green Lantern ممکن است پر هزینه‌ترین سریالی باشد که تاکنون برلانتی در ساخت آن به‌عنوان تهیه‌کننده در تلویزیون نقش داشته است.

علاوه‌بر فیلم Abraham Lincoln: Vampire Hunter، گراهام-اسمیت به‌عنوان نویسنده در انیمیشن The Lego Batman Movie (فیلم بتمن لگو) و فیلم Dark Shadows (سایه‌های روشن) نیز نقش داشته است و همچنین او وظیفه نوشتن فیلمنامه دنباله فیلم Beetlejuice (بیتل‌جوس) را نیز بر عهده گرفته بود که در حال حاضر این پروژه توسط برادران وارنر کنار گذاشته شده است.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده