نویسنده: مهرداد داودی
// پنجشنبه, ۱۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۵

محمدرضا گلزار در فیلم جدید حمید نعمت الله حضور خواهد داشت

محمدرضا گلزار، بازیگر مشهور ایرانی در فیلم جدید حمید نعمت الله به نام چشم و ابرو حضور خواهد داشت.

بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران؛ حمید نعمت الله قصد دارد فیلم جدید خود را تحت عنوان «چشم و ابرو» جلوی دوربین ببرد. نعمت الله به‌تازگی برای ساخت این فیلم سینمایی درخواست پروانه ساخت داده و تاکنون حضور محمدرضا گلزار در این فیلم قطعی شده است. محمدرضا گلزار قرار است نقش اصلی فیلم سینمایی «چشم و ابرو» را بازی کند، این فیلم ایرانی که قرار است در سال جاری جلوی دوربین برود چند بازیگر سرشناس دیگر نیز خواهد داشت.

محمدرضا گلزار پیش از این در فیلم سینمایی «بوتیک» با حمید نعمت الله همکاری کرده و بسیاری معتقدند نقش‌آفرینی وی در «بوتیک» بهترین بازی او تا به امروز بوده است. به این ترتیب بازی در فیلم سینمایی «چشم و ابرو» دومین همکاری محمدرضا گلزار و حمید نعمت‌ الله خواهد بود.

حمید نعمت الله

حمید نعمت الله از کارگردان‌های شناخته شده‌‌ی ایران است که اولین فیلم سینمایی خود یعنی بوتیک را در سال ۱۳۸۲ جلوی دوربین برد. او همچنین فیلم‌های بی‌پولی، آرایش غلیظ، رگ خواب، قاتل و وحشی و سریال وضعیت سفید را ساخته است. محمدرضا گلزار، بازیگر فیلم سینمایی چشم و ابرو سابقه بازی را در فیلم‌هایی نظیر کما، گل یخ، آتش‌بس، کلاغ‌پر، توفیق اجباری، شیش و بش، دلم می‌خواد، سلام بمبئی، ما همه با هم هستیم، آینه بغل و رحمان ۱۴۰۰ در کارنامه خود دارد.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده