نویسنده: علی نوروزی
// سه شنبه, ۱۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۹

تاریخ اکران فیلم Monster Hunter دوباره تغییر یافت

زمان اکران فیلم Monster Hunter به کارگردانی پل دبلیو. اس. اندرسون باری دیگر با تغییر برنامه‌ی زمانی اکران تعدادی از آثار سینمایی شرکت سونی تغییر کرد.

مطابق تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، شرکت سونی پیکچرز باری دیگر تاریخ اکران فیلم Monster Hunter (شکارچی هیولا) با بازی میلا یوویچ را تغییر داد. شرکت سونی عصر روز گذشته اعلام کرد که این فیلم فانتزی هیجان‌انگیز که پیش از این برای اکران در تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۳ آوریل ۲۰۲۱) برنامه‌ریزی شده بود، اکنون در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۹ (۳۰ دسامبر ۱۳۹۹) روی پرده‌ی سینما می‌رود. در گذشته نیز شاهد تاخیر فیلم‌های برجسته‌ی بسیاری به‌دلیل عدم اطمینان شرکت‌های فیلم‌سازی از زمان بازگشایی سالن‌های سینمای آمریکای شمالی بودیم که از میان آن‌ها می‌توان به تغییر تاریخ اکران فیلم No Time to Die (زمانی برای مُردن نیست) از ۳۰ آبان ۱۳۹۹ (۲۰ نوامبر ۲۰۲۰) به ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ (۲ آوریل ۲۰۲۱) اشاره کرد؛ بنابراین تغییر دوباره‌ی تاریخ اکران فیلم «شکارچی هیولا» چندان تعجب‌آور نیست.

پل دبلیو. اس. اندرسون، کارگردان فیلم Death Race (مسابقه‌ی مرگ) وظیفه‌ی کارگردانی و نویسندگی فیلم Monster Hunter را براساس مجموعه بازی‌های محبوبی با همین نام از شرکت کپکام برعهده دارد. بسیاری از ما این کارگردان نام‌آشنا را برای کارگردانی فیلم‌های Resident Evil (رزیدنت ایول) می‌شناسیم که در مجموع بالغ‌بر یک میلیارد دلار در سراسر جهان فروخته است. میلا یوویچ، بازیگر فیلم‌های The Fifth Element (عنصر پنجم) و Ultraviolet (فرابنفش)، تونی جا، بازیگر فیلم‌های Ong Bak (اونگ بک) و Paradox (پارادکس)، ران پرلمن، بازیگر فیلم Hellboy (پسر جهنمی) و سریال Sons of Anarchy (فرزندان آشوب) و کلیفورد جوزف هریس جونیور، بازیگر فیلم‌های Ant-Man and the Wasp (مرد مورچه‌ای و زنبورک) و Identity Thief (سارق هویت) در فیلم «شکارچی هیولا» نقش‌آفرینی می‌کنند.

فیلم Monster Hunter داستان گروهی از سربازان انسانی به رهبری ناتالی آرتمیس را روایت می‌کند که به یک سیاره‌ی بیگانه منتقل می‌شوند و باید با همکاری هم به شکار هیولاهای وحشتناک بروند. به گفته‌ی پل دبلیو. اس. اندرسون، فیلم «شکارچی هیولا» داستان کاملاً جدیدی را روایت می‌کند و شاهد سلاح‌ها، زره‌ها و هیولاهای مشابهی با بازی‌های Monster Hunter در آن خواهیم بود. شرکت سونی پیش از این تاریخ ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ (۲ آوریل ۲۰۲۱) را برای اکران فیلم Escape Room 2 (اتاق فرار ۲) به کارگردانی آدام روبیتل در نظر گرفته بود، اما اکران این دنباله با تغییرات اخیر تا زمانی نامعلوم از سال ۲۰۲۱ به تعویق افتاده است. همچنین شرکت سونی روز گذشته از برنامه‌ی خود برای اکران فیلم The Kid Detective (کارآگاه بچه) به کارگردانی ایوان مورگان در تاریخ ۲۵ مهر ۱۳۹۹ (۱۶ اکتبر ۲۰۲۰) خبر داد.

مسئولیت پخش فیلم The Kid Detective شرکت «استیج ۶ فیلمز» در کانادا برعهده شرکت لول‌فیلم است و شرکت سونی امتیاز پخش آن در سایر نقاط جهان را در اختیار دارد. این فیلم که آدام برودی، تزی ما، وندی کروسون، سوفی نیلیس و سارا ساترلند را در گروه بازیگرانش دارد، پیش از این در جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم تورنتو سال ۲۰۲۰ به نمایش درآمد. ایوان مورگان وظیفه‌ی کارگردانی و نگارش فیلم‌نامه‌ی فیلم «کارآگاه بچه» را برعهده داشته است و ویلیام وودز از شرکت «وودز اینترتینمنت» و جاناتان برونفمن از شرکت «جوبرو پروداکشنز» تهیه‌کنندگان آن بودند. این فیلم آدام برودی را در نقش یک کارآگاه کودک سابقاً مشهور قرار می‌دهد که در اوایل ۳۰ سالگی همچنان مشغول حل معماهای پیش پا افتاده است تا اینکه یک مشتری ساده‌لوح با نقش‌آفرینی سوفی نیلیس از او می‌خواهد تا قاتل دوستش را پیدا کند.


منبع ورایتی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده