نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۱۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۸

پدی کانسیداین برای بازی در نقش ویسریس تارگرین به سریال House of the Dragon پیوست

اولین بازیگر سریال House of the Dragon که سریال پیش درآمد بازی تاج و تخت است، مشخص شده و پدی کانسیداین قرار است نقش ویسریس تارگرین را بازی کند.

ماه آبان گذشته بود که شبکه HBO پس از اینکه اولین نسخه پیش درآمد سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) را لغو کرد، ساخت سریال پیش درآمد دیگری از دنیای وستروس را تایید و اعلام کرد. این سریال قرار است House of the Dragon (خاندان اژدها) نام داشته باشد که براساس داستانی در کتاب Fire and Blood (آتش و خون) در دست ساخت است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین بازیگر سریال پیش درآمد Game of Thrones مشخص شده است. پدی کانسیداین، بازیگر برنده ۲ جایزه بفتا، به جمع بازیگران سریال House of the Dragon اضافه شده و قرار است نقش شاه ویسریس تارگرین را بازی کند. 

ویسریس تارگرین توسط اربابان وستروس به‌عنوان جانشین جیهیریس تارگرین سالخورده که پدر بزرگش بود، در شورای بزرگ در هارن‌هال برای حکمرانی بر هفت پادشاهی انتخاب شد. ویسریس مردی خونگرم، مهربان و خوش گذران بود و تنها خواسته‌اش حفظ و به پیش بردن میراث پدر بزرگش بود. اما مردان خوب لزوما قرار نیست پادشاهان بزرگی شوند. کانسیداین طی امسال در ابتدا در سریال The Outsider (بیگانه) و سپس در سریال The Third Day (روز سوم) با شبکه HBO همکاری کرده است. از دیگر کارهای این بازیگر می‌توان به سریال Peaky Blinders (پیکی بلایندرز)، فیلم Hot Fuzz (پلیس خفن)، فیلم The Bourne Ultimatum (اولتیماتوم بورن)، فیلم Child 44 (کودک ۴۴)، فیلم Macbeth (مکبث) و فیلم The Death of Stalin (مرگ استالین) اشاره کرد.

House of the Dragon

اتفاقات سریال House of the Dragon قرار است ۳۰۰ سال پیش از حوادث سریال اصلی رخ دهد و تمرکز آن روی شروع و پایان خاندان تارگرین خواهد بود که درواقع قرار است شاهد نمایش داستان A Dance with Dragon (رقص اژدهایان) که جنگ داخلی خاندان تارگرین بود باشیم. جرج آر آر مارتین، خالق دنیای وستروس و رایان کندال، نویسنده و شورانر سریال Colony (کلونی)، وظیفه خلق سریال House of the Dragon را بر عهده دارند. کندال وظیفه نوشتن فیلمنامه تمامی قسمت‌های سریال را بر عهده خواهد داشت و همچنین به‌عنوان شورانر نیز در این سریال حضور دارد. 

میگوئل ساپوچنیک، کارگردان ۶ قسمت از سریال Game of Thrones از جمله قسمت Hardhome، قسمت Battle of the Bastards و قسمت Winds of Winter، نیز وظیفه کارگردانی قسمت پایلوت و چند قسمت دیگر را بر عهده گرفته و همچنین به‌عنوان شورانر قرار است به کندال برای ساخت این سریال نیز کمک کند. در حال حاضر شبکه HBO دستور ساخت یک فصل کامل از این سریال را صادر کرده است و فصل اول سریال House of the Dragon قرار است در ۱۰ قسمت تولید و احتمالا در طول سال ۲۰۲۲ از شبکه HBO منتشر روی آنتن خواهد رفت.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده