نویسنده: علی نوروزی
// یکشنبه, ۱۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۲

اکران فیلم Monster Hunter تا سال ۲۰۲۱ به تعویق افتاد؛ انتشار نخستین تیزر

سونی پیکچرز با انتشار یک تیزر کوتاه اعلام کرد که فیلم Monster Hunter در سال جاری اکران نمی‌شود و برای تماشای آن باید تا سال ۲۰۲۱ منتظر ماند.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت سونی پیکچرز اکران فیلم Monster Hunter (شکارچی هیولا) را به سال ۲۰۲۱ موکول کرده است. این فیلم که براساس مجموعه بازی‌های موفق Monster Hunter شرکت کپکام ساخته می‌شود، در ابتدا برای اکران در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ (۴ سپتامبر ۲۰۲۰) در نظر گرفته شده بود، اما اخیراً تغییری در برنامه زمانی انتشار آثار شرکت سونی پیکچرز به‌وجود آمد که باعث تاخیر در اکران آن تا ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۳ آوریل ۲۰۲۱) شد. شرکت سونی تابه‌حال دلیل این تاخیر را اعلام نکرده است، اما ظاهراً این تاخیر دلیلی جز شیوع ویروس کوید-۱۹ ندارد که تابه‌حال انتشار بسیاری از آثار سینمایی و تلویزیونی را تحت تاثیر خود قرار داده است. درکنار این اطلاعیه، نخستین تیزر فیلم «شکارچی هیولا» نیز منتشر شده است که در ادامه‌ی مطلب می‌توان به تماشای آن نشست.

دانلود از وب‌سایت آپارات

پل دبلیو. اس. اندرسون، کارگردان فیلم‌های Death Race (مسابقه‌ی مرگ) و Alien vs. Predator (بیگانه علیه غارتگر) به صندلی کارگردانی فیلم Monster Hunter تکیه زده است که سابقه‌ی کارگردانی فیلم‌های دیگری براساس یکی از بازی‌های شرکت کپکام را نیز در کارنامه دارد.  این کارگردان توانا پیش از این سکان هدایت ۶ فیلم Resident Evil (رزیدنت ایول) را در دست داشت که مجموعاً بالغ‌بر یک میلیارد دلار در سراسر جهان فروخت و با اینکه پرونده‌ی این مجموعه بسته شده است، اما در آینده شاهد یک بازسازی از آن خواهیم بود. اندرسون تنها کسی نیست که از مجموعه فیلم‌های Resident Evil در این پروژه حضور دارد و میلا یوویچ نیز یکی از نقش‌های کلیدی آن را ایفا می‌کند.  

میلا یوویچ در فیلم «شکارچی هیولا» در نقش ناتالی آرتمیس، رهبر گروهی از سربازان ظاهر می‌شود که از دنیای خود به دنیای بازی Monster Hunter منتقل می‌شوند و باید با همکاری هانتر در این سیاره‌ی بیگانه به شکار هیولاها بروند. تونی جا نقش هانتر را در این فیلم اکشن فانتزی ایفا می‌کند و نقش رئیس او را ران پرلمن بازی می‌کند که ادمیرال نام دارد. غیر از نام ادمیرال هیچ اطلاعات دیگری از این کاراکتر در دست نیست و احتمالاً برای اطلاع از جزئیات بیشتر باید تا زمان اکران فیلم منتظر بمانیم. با اینکه طرفداران مجموعه بازی‌های Monster Hunter می‌توانند انتظار داستان کاملاً جدیدی را از فیلم مورد بحث داشته باشند، اما اندرسون پیش از این اظهار داشت که اسلحه‌ها، زره‌ها و هیولاهای بازی به فیلم راه خواهند یافت. شما می‌توانید نظرات خود را درباره‌ی این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید. 


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده