نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۰

بازیگر نقش کامالا خان در سریال Ms. Marvel مشخص شد

سرانجام مارول استودیو یک بازیگر تازه‌کار را برای نقش کامالا خان در سریال Ms. Marvel انتخاب و استخدام کرده است.

در ماه شهریور و نمایشگاه D23 گذشته بود که مارول استودیو ساخت سریال Ms. Marvel (میس مارول) را برای سرویس استریم دیزنی پلاس تایید و اعلام کرد. این سریال قرار است براساس کامالا خان، ابرقهرمان مسلمان آمریکایی-پاکستانی تولید و منتشر شود که این شخصیت توسط جی. ویلو ویلسون خلق و در سال ۲۰۱۳ برای اولین‌بار معرفی شده بود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر نقش کامالا خان در سریال مستقل این شخصیت مشخص و معرفی شده است. ایمان ولانی، بازیگر تازه‌کار نقش این ابرقهرمان نوجوان را بر عهده گرفته و قرار است این نقش را بازی کند.

بوریس کیت، سردبیر هالیوودریپورتر تایید کرد که چندین بازیگر مختلف برای بازی در نقش کامالا خان در تابستان امسال تست بازیگری داده بودند که درنهایت ولانی در اواخر ماه اوت/اوایل ماه سپتامبر (ماه گذشته) برای این نقش انتخاب شده بود. بیشا کی علی، نویسنده بریتانیایی به‌عنوان نویسنده و شورانر در سریال Ms. Marvel حضور دارد و همچنین عادل ال عربی و بلال فلاح، شرمین عبید چنائی و میرا منون وظیفه کارگردانی قسمت‌های مختلف سریال میس مارول را بر عهده گرفته‌اند

ایمان ولانی

شخصیت خانم مارول (کامالا خان) برای اولین‌بار در شماره ۱۴ کمیک کاپیتان مارول معرفی شد و اولین حضور مستقل این شخصیت در فوریه سال ۲۰۱۴ بود که این کمیک با استقبال طرفداران و منتقدان روبه‌رو شد. خان یک نوجوان آمریکایی-پاکستانی از نیوجرسی است که به‌لطف اینکه او یک غیرانسان بود، دارای قدرت‌های فرابشری می‌شود. پس از اینکه کارول دانورز به کاپیتان مارول تبدیل شد، خان جای او را به‌عنوان خانم مارول در دنیای کمیک گرفت.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از سریال Ms. Marvel از جمله زمان شروع تولید یا انتشار آن در دسترس نیست، اما انتظار می‌رود این سریال دنیای سینمایی مارول در ۶ قسمت تولید و از دیزنی پلاس منتشر شود. مارول استودیو همچنین در حال بررسی انتخاب دیگر بازیگران سریال میس مارول نیز است. علاوه‌بر ولانی، اخیرا تاتیانا مازلانی، بازیگر سریال Orphan Black و سریال Perry Mason (پری میسون) برای بازی در نقش جنیفر والترز در سریال She Hulk انتخاب شده است.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده