نویسنده: علی نوروزی
// چهار شنبه, ۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۵

زک افران در اقتباس سینمایی رمان Firestarter نقش‌آفرینی می‌کند

زک افران، بازیگر فیلم «شب سال نو» برای نقش‌آفرینی در اقتباس سینمایی رمان Firestarter شرکت‌های یونیورسال و بلوم‌هاوس انتخاب شد.

زک افران، بازیگر فیلم‌های The Greatest Showman (بزرگ‌ترین شومن)، New Year's Eve (شب سال نو) و Seventeen Again (دوباره هفده) برای نقش‌آفرینی در اقتباس سینمایی رمان Firestarter (آتش‌افروز) شرکت‌های یونیورسال و بلوم‌هاوس انتخاب شد. رمان «آتش‌افروز» نوشته‌ی استیون کینگ که توسط اسکات تیمز مورد اقتباس قرار می‌گیرد، ماجراهای یک دختر جوان با توانایی کنترل آتش را دنبال می‌کند که توسط یکی از سازمان‌های مخفی دولتی با هدف استفاده از این توانایی به‌عنوان سلاح ربوده می‌شود. پیش از این هم شاهد تولید یک اقتباس سینمایی از رمان Firestarter به کارگردانی مارک ال. لستر بودیم که در آن درو بریمور نقش دختر جوان داستان را ایفا کرد.

اقتباس سینمایی قبلی که دیوید کیت، درو بریمور، فردی جونز، هتر لاکلیر، مارتین شین، جرج سی. اسکات، آرت کارنی، لوئیز فلچر، موزز گان و آنتونیو فارگاس را در گروه بازیگرانش داشت، در سال ۱۹۸۴ روی پرده‌ی سینما رفت و با بودجه‌ی ۱۲ میلیون دلاری توانست ۱۷.۱ میلیون دلار در گیشه فروش داشته باشد. در سال ۲۰۰۲ نیز دنباله‌ی آن با نام سریال Firestarter: Rekindled (آتش‌افروز: اشتعال مجدد) از شبکه‌ی سای‌فای روی آنتن رفت که مارگریت مورو، دنی نوچی، دنیس هاپر و مالکوم مک‌داول در آن به ایفای نقش پرداختند. سکان هدایت اقتباس سینمایی تازه در دستان کیت توماس قرار دارد و جیسون بلام و آکیوا گلدزمن که پیش از این در تولید مجموعه فیلم‌های ترسناک ماوراءالطبیعه‌ی Paranormal Activity (فعالیت فراطبیعی) با یکدیگر همکاری داشتند، به‌عنوان تهیه‌کنندگان آن فعالیت می‌کنند.

مارتا د لارنتیس که در سال ۱۹۸۴ به‌عنوان مدیر تولید فیلم Firestarter فعالیت داشت، وظیفه‌ی تهیه‌کنندگی اجرایی اقتباس سینمایی تازه را برعهده دارد. از دیگر آثار سینمایی زک افران می‌توان به فیلم‌های Charlie St. Cloud (چارلی سنت کلاود)، The Lucky One (خوش‌شانس)، The Paperboy (پسر روزنامه فروش)، Dirty Grandpa (بابابزرگ کثیف)، We Are Your Friends (ما دوستان تو هستیم) و Neighbors (همسایه‌ها) اشاره کرد. این هنرپیشه‌ی آمریکایی اخیراً در مستند Down to Earth (بی‌آلایش) شبکه‌ی نتفلیکس جلوی دوربین رفت. شما می‌توانید در صورت تمایل نظرات خود را درباره‌ی این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.  


منبع THR
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده