// یکشنبه, ۶ مهر ۹۹ ساعت ۲۳:۲۵

Old قرار است نام فیلم جدید ام نایت شیامالان باشد که این کارگردان با انتشار اولین پوستر از شروع تولید فیلم جدید خود خبر داده است.

همان‌طور که می‌دانیم، ام نایت شیامالان در همکاری دوباره با یونیورسال پیکچرز در حال ساخت دو فیلم جدید است که اولین فیلم قرار است تابستان سال آینده اکران شود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، از نام رسمی فیلم جدید شیامالان رونمایی شده است. شیامالان با انتشار تصاویری در صفحه شخصی خود در توییتر رسما اعلام کرد که Old (اولد) قرار است نام فیلم جدید وی باشد که در تابستان سال ۲۰۲۱ اکران خواهد شد. در اولین پوستر فیلم Old شاهد یک ساعت شنی هستیم که به‌جای شن، انسان‌ها در حال سقوط به سمت پایین (و مرگ) هستند و طراحی جالبی و منحصربه‌فردی دارد و شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

اولین پوستر فیلم Old

شیامالان وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته است. همچنین شیامالان با انتشار تصویر دیگری از شروع فیلم‌برداری و تولید فیلم Old خبر داده است. این تصویر درواقع فیلم‌برداری اولین صحنه فیلم را نشان می‌دهد که او در توییت خود گفت که احساسی مانند یک معجزه دارد که اکنون اینجا ایستاده و در حال فیلم‌برداری اولین صحنه از فیلم جدیدش است. اطلاعاتی از داستان و اتفاقات این فیلم در دسترس نیست، اما گفته می‌شود که فیلم Old اقتباسی از یک رمان گرافیکی فرانسوی به‌نام Sandcastle اثر پیر اسکار لوی و فردریک پیترز خواهد بود که این رمان گرافیکی در سال ۲۰۱۰ منتشر شده است. 

ام نایت شیامالان در پشت صحنه اولین روز فیلمبرداری فیلم Old

این رمان داستان گروهی متشکل از ۱۳ نفر را دنبال می‌کند که قادر به ترک یک ساحل مرموز و دور افتاده نیستند و رازی تاریک که شامل زمان نیز می‌شود، در این مکان پنهان شده است که درواقع پوستر فیلم نیز به این موضوع اشاره دارد. این رمان گرافیکی به یک داستان ترسناک در مورد اجتناب ناپذیر بودن مرگ و چیزی مشابه سریال The Twilight Zone یا سریال Lost توصیف شده است. الیزا اسکنلن، توماسین مک کنزی، آرون پیر، الکس ولف، ویکی کریپس، کن لئونگ، نیکی آموکا-برد و ابی لی کرشا، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Old حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

فیلم Old قرار است در تاریخ ۲۳ ژوئیه ۲۰۲۱ (۱ مرداد ۱۴۰۰) روی پرده‌های سینما برود. 


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده