نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۵

بازیگر نقش هاوکمن در فیلم Black Adam مشخص شد

آلدیس هاج جدیدترین بازیگری است که به دواین جانسون در فیلم Black Adam اضافه شده و قرار است نقش هاوکمن را بازی کند.

ماه گذشته بود که در جریان رویداد DC FanDome شاهد معرفی شخصیت‌های فیلم Black Adam بودیم که علاوه‌بر شخصیت بلک آدام، در این فیلم قرار است شاهد حضور هاوکمن، اتم اسمشر، دکتر فیت و سایکلون نیز باشیم. دواین جانسون قرار است نقش بلک آدام را بازی کند و مدتی پیش هم مشخص شد که نوحا سنتینو نیز برای نقش اتم اسمشر انتخاب شده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر نقش Hawkman مشخص شده است. طبق خبری که هالیوودریپورتر منتشر کرده، آلدیس هاج، بازیگر آثاری چون فیلم The Invisible Man (مرد نامرئی)، فیلم Straight Outta Compton (مستقیم از کامپتن) و سریال Underground، برای بازی در نقش هاوکمن به جمع بازیگران فیلم Black Adam اضافه شده است.

آلدیس هاج

اگرچه اطلاعات زیادی از داستان و اتفاقات فیلم Black Adam در دسترس نیست، اما در رویداد DC FanDome متوجه شدیم که در این فیلم قرار است شاهد حضور گروه لیگ عدالت آمریکا (Justice Society of America) یا JSA باشیم. بااین‌حال، در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد این فیلم در دسترس نیست و باید در آینده نزدیک منتظر انتشار اطلاعات بیشتری باشیم. پس از موفقیت فیلم Shazam (شزم) با بازی زکری لوی، حال به ساخت فیلمی براساس یکی از شخصیت‌های منفی این مجموعه چراغ سبز داده شده که پیش‌بینی می‌شود درنهایت بین این دو فیلم شاهد یک کراس‌اور باشیم.

وظیفه کارگردانی فیلم Black Adam بر عهده ژاومه کویت-سرا، کارگردان فیلم The Shallows (آب‌های کم‌عمق) و فیلم Jungle Cruise (جانگل کروز)، خواهد بود. همچنین روری هاینز و سهراب نوشیروانی وظیفه نوشتن نسخه جدید فیلمنامه این فیلم را بر عهده گرفته‌اند. انتظار می‌رود مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Black Adam از اوایل سال ۲۰۲۱ آغاز شود. فیلم Wonder Woman 1984 (زن شگفت‌ انگیز 1984)، فیلم بعدی مجموعه دی سی است که این فیلم قرار است در تاریخ ۲۵ دسامبر (۵ دی) روی پرده‌های سینما برود.

فیلم Black Adam برای اکران در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱ (۱ دی ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. 


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده