نویسنده: مهرداد داودی
// شنبه, ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۰

نوید محمدزاده در فیلم جدید رضا میرکریمی حضور خواهد داشت

نوید محمدزاده، بازیگر نام‌آشنا در فیلم جدید رضا میرکریمی با نام «نگهبان شب» نقش‌آفرینی خواهد کرد.

نوید محمدزاده یکی از مشهورترین بازیگران سینمای ایران در سال‌های اخیر است. بازیگری که سال گذشته جلوی دوربین هیچ فیلمی نرفت و به‌همین دلیل در جشنواره فیلم فجر نیز حضور نداشت. او حالا پس از این دوری یک‌ساله دوباره بازی در سینما را آغاز کرده است. بنابر جدیدترین اخبار سنیمای ایران؛ نوید محمدزاده در فیلم سینمایی نگهبان شب به کارگردانی رضا میرکریمی حضور خواهد داشت. رضا میرکریمی علاوه‌بر کارگردانی، تهیه‌کنندگی این فیلم را نیز برعهده دارد و در نگارش آن هم دست خواهد داشت. دیگر نویسنده فیلم نگهبان شب محمد داوودی است. پروانه ساخت فیلم سینمایی «نگهبان شب» به‌تازگی و صادر شده و فیلم اکنون در مرحله پیش‌تولید است. پیش‌تولیدی که احتمالا زمان زیادی را به خود اختصاص دهد. علاوه‌بر این موارد، شنیده می‌شود که فیلم سینمایی «نگهبان شب» با حضور چهره‌هایی جدید برای سینمای ایران جلوی دوربین خواهد رفت. 

نوید محمدزاده با بازی در فیلم سینمایی «در میان ابرها» پا به دنیای بازیگری در سینما گذاشت. وی سابقه بازی در فیلم‌های «عصبانی نیستم!»، «لانتوری»، «ابد و یک روز»، «متری شیش و نیم»، «سرخپوست»، «سیزده»، «خشم و هیاهو»، «بدون تاریخ، بدون امضاء» و «خفگی» را دارد و همچنین یکی از بازیگران فیلم‌های «تفریق» و «شب، داخلی، دیوار» محسوب می‌شود، فیلم‌هایی که فعلا در دست ساخت هستند.

محمدزاده سابقه بازی در تئاتر را نیز دارد و در نمایش‌های «پسران آفتاب»، «پچ پچ‌های پشت خط نبرد»، «شب آوازهایش را می‌خواند»، «الیور توئیست» و «بینوایان» بازی کرده است. رضا کریمی در سمت دیگر یکی از کارگردان‌های باسابقه سینمای ایران است که فیلم‌های «کودک و سرباز»، «زیر نور ماه»، «اینجا چراغی روشن است»، «خیلی دور، خیلی نزدیک»، «یه حبه قند»، «دختر» و «قصر شیرین» را ساخته است. 

شما کاربران زومجی درباره همکاری نوید محمدزاده و رضا میرکریمی چه نظری دارید؟


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده