نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۰

سریال Supergirl در فصل ششم به پایان خواهد رسید

شبکه CW سرانجام تایید کرد که سریال Supergirl قرار است در فصل ششم به پایان برسد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه CW از به پایان رسیدن پخش یکی دیگر از سریال‌های اقتباس شده از مجموعه DC خبر داده است. این شبکه رسما اعلام کرد که سریال Supergirl (سوپرگرل) قرار است در فصل ششم به کار خود پایان دهد. پس از سریال Arrow (کماندار) که در فصل هشتم شاهد پایانش بودیم، سریال سوپرگرل دومین سریال Arrowverse خواهد بود که قرار است به پایان برسد. فصل ششم سریال Supergirl در ۲۰ قسمت تولید خواهد شد که در طول سال ۲۰۲۱ از شبکه CW منتشر خواهد شد. بااین‌حال، در حال حاضر تاریخ مشخصی برای پخش آن اعلام نشده است.

همچنین تولید فصل پایانی سریال Supergirl نیز قرار است از این ماه آغاز شود. ملیسا بنویست، بازیگر نقش کارا زور ال (کارا دنورس) ملقب به سوپرگرل، در واکنش به این خبر در صفحه شخصی خود در اینستاگرام گفت که به بازی در این نقش و سریال افتخار می‌کند و از تمامی اعضای تیم تولید و طرفداران سریال برای حمایتی که طی این سال‌ها کرده بودند نیز تشکر کرد. سریال Supergirl در ابتدا در سال ۲۰۱۵ از شبکه CBS منتشر شود، اما برای فصل دوم به شبکه CW نقل مکان کرد. سریال سوپرگرل یکی از سریال‌های دنیای Arrowverse مانند سریال The Flash و سریال Legends of Tomorrow است که دارای دنیایی مشترک و کراس‌اور هستند.

علاوه‌بر بنویست، چیلر لی، مهکاد بروس، جرمی جردن، دیوید هاروود، کالیستا فلوکهارت، کریسوفر وود، کتی مک گراث، اودت آنابل، نیکول مینز، تایلر هوچلین و اریکا دورنس، دیگر بازیگرانی هستند که در سریال Supergirl حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین سریال Superman and Lois Lane (سوپرمن و لوییس لین) برای شبکه CW نیز در دست ساخت است که این سریال درواقع اسپین‌آف سریال سوپرگل محسوب می‌شود. تایلر هوچلین، بازیگر نقش سوپرمن و بیتسی تالوک، بازیگر نقش لوییس لین قرار است برای نقش آفرینی دوباره در این سریال بازگردند.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده