نویسنده: علی نوروزی
// پنجشنبه, ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۵

کری مولیگان در فیلم بیوگرافی Maestro نقش‌آفرینی می‌کند

کری مولیگان برای ایفای نقش همسر لئونارد برنستاین در فیلم بیوگرافی Maestro انتخاب شد که سکان هدایت آن در دستان بردلی کوپر قرار دارد.

از سال‌ها پیش بردلی کوپر در تلاش برای تولید یک فیلم بیوگرافی از لئونارد برنستاین، آهنگساز، رهبر ارکستر، نویسنده، موسیقی‌دان، مدرس موسیقی و نوازنده‌ی پیانو صاحب نام اهل آمریکا است. در طول چند ماه گذشته امکان انجام این کار فراهم شد و حالا در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که کری مولیگان، بازیگر نامزد جایزه‌ی اسکار برای بازی در فیلم An Education (درس‌آموزی) با امضای قراردادی به بازیگران فیلم یادشده پیوسته است. این فیلم که با نام Maestro (استاد) شناخته می‌شود، کری مولیگان را درنقش همسر لئونارد برنستاین قرار می‌دهد.

بردلی کوپر وظیفه‌ی کارگردانی و نویسندگی فیلم Maestro را برعهده دارد و جاش سینگر، نویسنده‌ی فیلم‌های First Man (نخستین انسان) و The Post (پُست) در کار نگارش فیلم‌نامه او را یاری می‌کند. این فیلم داستان عاشقانه‌ی پیچیده‌ی لئونارد و فلیشیا را روایت می‌کند؛ داستانی که بیش از ۳۰ سال به طول می‌انجامد و از نخستین دیدار آن‌ها در یک مهمانی در سال ۱۹۴۶ و ازدواج آن‌ها گرفته تا ۲۵ سال زندگی مشترک و به دنیا آوردن سه فرزند با نام‌های جیمی، الکساندر و نینا را به تصویر می‌کشد. بردلی کوپر در گفت‌وگو با ددلاین اظهار داشت «از سال‌ها پیش و زمانی‌که اولین اجرای کری مولیگان را روی صحنه دیدم، تحت تأثیر سبک بازی او قرار گرفتم و از آن زمان هیچ یک از کارهایش را از دست نداده‌ام». کوپر در ادامه گفت که «همکاری با بازیگر خوش‌قلب و بااستعدادی چون کری باعث افتخارم است».

فرزندان لئونارد برنستاین نیز از انتخاب کری مولیگان برای ایفای نقش مادرشان خوشحال به نظر می‌رسند. جیمی برنستاین در این‌باره می‌گوید که «بدون شک از اینکه کری مولیگان نقش مادرمان را در فیلم Maestro ایفا می‌کند، هیجان‌زده هستیم». جیمی در ادامه توضیح داد که «کری قطعاً ذکاوت، خون‌گرمی، زیبایی چشم‌نواز و عمق احساسات فلیشیا را به تصویر می‌کشد و ما نحوه‌ی رفتارش را نیز دوست داریم که به انسان‌های نجیب اروپایی در کتاب‌ها می‌ماند». فیلم «استاد» از شبکه‌ی نتفلیکس به نمایش در می‌آید و تولید آن از بهار سال ۲۰۲۱ آغاز می‌شود.


منبع EmpireOnline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده