نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۵

زمان احتمالی از سرگیری تولید فصل چهارم سریال Stranger Things مشخص شد

شبکه نتفلیکس اواخر این ماه میلادی را برای از سرگیری تولید فصل چهارم سریال Stranger Things در نظر گرفته است، اما این موضوع هنوز قطعی نیست.

مانند بسیاری از پروژه‌های دیگر، شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا باعث توقف مراحل فیلم‌برداری و تولید فصل چهارم سریال Stranger Things (اتفاقات ناآشنا) نیز شده است و در حال حاضر می‌دانیم که تولید فصل چهارم سریال احتمالا از اواخر تابستان امسال از سر گرفته خواهد شد. حال در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از زمان از سرگیری فیلم‌برداری سریال Stranger Things 4 (اتفاقات ناآشنا 4) منتشر شده است. طبق خبری که ددلاین منتشر کرده، نتفلیکس تاریخ ۲۸ سپتامبر (۷ مهر) را برای از سرگیری تولید فصل جدید این سریال علمی تخیلی در نظر گرفته است و این شبکه همچنان امیدوار است که تا پایان ماه جاری میلادی تولید سریال از سر گرفته شود.

سریال Stranger Things 4 

این تاریخ هنوز قطعی نیست و باتوجه‌به تحولات همه‌گیری ویروس کرونا، امکان تغییر آن وجود دارد، اما تهیه‌کنندگان سریال امیدوار هستند که به‌زودی در ایالت جورجیا در آمریکا تولید فصل چهارم سریال Stranger Things از سر گرفته شود. این در حالی است که نتفلیکس پیش از این تاریخ ۱۷ سپتامبر (۲۷ شهریور) را برای از سرگیری تولید فصل جدید این سریال در آتلانتا در ایالت جورجیا در نظر گرفته بود و حالا این اتفاق در هفته گذشته رخ نداد تا سازندگان سریال تاریخ دیگری را جایگزین آن کنند. تولید سریال در حال حاضر بیش از ۶ ماه است که تعطیل باقی مانده است و سازندگان امیدوار هستند که این روند به‌زودی به پایان برسد.

میلی بابی براون، دیوید هاربر، فین ولفهارد، گیتن ماتارازو، کلب مک‌لاگلین، نوآ اشنپ، وینونا رایدر، چارلی هیتون، ناتالیا دایر، جو کری، سیدی سینک، کارا بوینو، پرایا فرگوسن، مایا هاوک و برت گلمن، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل چهارم سریال Stranger Things حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. مانند سه فصل گذشته وظیفه ساخت فصل چهارم این سریال نیز بر عهده برادران دافر خواهد بود. برادران دافر اخیرا در مصاحبه با هالیوودریپورتر تایید کردند که سریال Stranger Things 4 قرار نیست فصل پایانی آن باشد، اما از هم‌اکنون یک پایان برای آن در نظر گرفته شده استو

انتظار می‌رود سریال Stranger Things 4 در اواخر سال ۲۰۲۱ از شبکه Netflix منتشر شود. 


منبع Radiotimes
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده