نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۳

کارگردانان سریال Ms. Marvel مشخص شدند؛ از کارگردان‌های فیلم Bad Boys for Life تا پانیشر

مارول استودیو سرانجام چند کارگردان را برای کارگردانی و ساخت سریال Ms. Marvel استخدام کرده است که شاهد نام‌های جالبی هستیم.

در ماه شهریور و نمایشگاه D23 گذشته بود که مارول استودیو ساخت سریال Ms. Marvel (میس مارول) را برای سرویس استریم دیزنی پلاس تایید و اعلام کرد. این سریال قرار است براساس کامالا خان، ابرقهرمان مسلمان آمریکایی-پاکستانی تولید و منتشر شود که این شخصیت توسط جی. ویلو ویلسون خلق و در سال ۲۰۱۳ برای اولین‌بار معرفی شده بود. همچنین بیشا کی علی، نویسنده بریتانیایی نیز به‌عنوان نویسنده و شورانر در این سریال استخدام شده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فهرست کارگردانان سریال Ms. Marvel مشخص شده است که در آن شاهد ترکیبی از کارگردان‌های سینما و تلویزیون هستیم.

عادل ال عربی و بلال فلاح که طی سال جاری میلادی برای کارگردانی فیلم Bad Boys For Life (پسران بد برای زندگی) بسیار شناخته شده‌اند، به سریال Ms. Marvel اضافه شده و قرار است چند قسمت این سریال را کارگردانی کنند. علاوه‌بر عربی و فلاح، شرمین عبید چنائی، مستندساز برنده دو جایزه اسکار برای ساخت دو مستند کوتاه Saving Face (نجات چهره) و A Girl in the River: The Price of Forgiveness (دختری در رودخانه: بهای بخشیدن)، به‌همراه میرا منون با سابقه کارگردانی سریال‌هایی چون سریال Outlander (غریبه)، سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)، سریال The Man in the High Castle (مردی در قلعه‌ی بلند)، سریال The Punisher (پانیشر) و سریال Titans (تایتان‌ها)، دو کارگردان دیگری هستند که به سریال میس مارول اضافه شده‌اند.

عادل ال عربی، بلال فلاح، میرا منون و شرمین عبید چنائی، کارگردانان سریال Ms. Marvel

شخصیت خانم مارول (کامالا خان) برای اولین‌بار در شماره ۱۴ کمیک کاپیتان مارول معرفی شد و اولین حضور مستقل این شخصیت در فوریه سال ۲۰۱۴ بود که این کمیک با استقبال طرفداران و منتقدان روبه‌رو شد. خان یک نوجوان آمریکایی-پاکستانی از نیوجرسی است که به‌لطف اینکه او یک غیرانسان بود، دارای قدرت‌های فرابشری می‌شود. پس از اینکه کارول دانورز به کاپیتان مارول تبدیل شد، خان جای او را به‌عنوان خانم مارول در دنیای کمیک گرفت.

طی چند روز اخیر شاهد افزایش فعالیت‌های مارول استودیو بودیم که طی این مدت در ابتدا کت کویرو، کارگردان فیلم Marry Me (باهام ازدواج کن)، به‌عنوان کارگردان و تهیه‌کننده اجرایی به سریال She Hulk اضافه شد و سپس تاتیانا مازلانی، بازیگر سریال Orphan Black و سریال Perry Mason (پری میسون) برای بازی در نقش جنیفر والترز در سریال شی هالک انتخاب شد. انتظار می‌رود در آینده نزدیک بازیگر نقش کامالا خان در سریال Ms. Marvel انتخاب و معرفی شود که در حال حاضر اطلاعات بیشتری از زمان شروع تولید یا انتشار آن از دیزنی پلاس در دسترس نیست. 


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده