نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۰

سریال Harley Quinn برای فصل سوم تمدید شد؛ انتقال کامل پخش به HBO Max

سریال Harley Quinn نه تنها قرار است برای یک فصل دیگر بازگردد، بلکه سرانجام سرنوشت DC Universe نیز مشخص شده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سرانجام سرنوشت شبکه دی‌ سی یونیورس (DC Universe) مشخص شد و همچنین یکی از تحسین شده‌ترین سریال‌های این سرویس استریم ناکام برای فصل جدید تمدید اما پخش آن به شبکه دیگری داده شده است. شبکه HBO Max تایید کرد که سریال Harley Quinn (هارلی کویین) برای فصل سوم تمدید شده و همچنین پخش این انیمیشن سریالی به‌طور کامل به این سرویس استریم منتقل شده است تا سرانجام صبر طرفداران برای مشخص شدن سرنوشت این سریال انیمیشنی پس از چندین ماه به پایان برسد.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از جمله تعداد قسمت‌ها یا زمان پخش فصل سوم انیمیشن Harley Quinn منتشر نشده است، اما تایید شد که DC Universe دیگر قرار نیست محلی برای تولید و پخش سریال‌های دنیای DC باشد و از این به بعد تمرکز آن تنها روی انتشار کمیک‌های دیجیتالی خواهد بود. پیش از این اچ‌بی‌او مکس از تمدید سریال Doom Patrol (دووم پاترول) برای فصل سوم خبر داده بود که پخش آن به‌صورت کامل به این سرویس استریم منتقل شده است و همچنین پخش فصل دوم سریال Stargirl (استارگرل) به‌طور کامل به شبکه CW منتقل شده بود.

علاوه‌بر این، HBO Max تایید کرد که پخش فصل سوم سریال Titans (تایتان‌ها) نیز به این سرویس استریم منتقل شده است و درکنار آن سریال Young Justice (یانگ جاستیس) که اخیرا برای فصل چهارم تمدید شده نیز از این سرویس استریم منتشر خواهد شد. این انتقال شامل فصل‌های قبلی و فصل‌های آینده می‌شود. کیلی کوئوکو در نقش هارلی کوئین، لیک بیل، دایدریچ بیدر، الن تودیک، ران فانچس، جیمز وولک، تونی هیل، کریستوفر ملونی، راحول کولی، جی بی اسموو، جیسون الکساندر، واندا سایکس، جیانکارلو اسپوزیتو، ناتالی مورالس، جیم راش، ونسا مارشال، جیکوب ترمبلی، جیمز آدومیان، مت اوبرگ، تیشا کمبل و فیل لامار، از جمله صداپیشگان انیمیشن Harley Quinn هستند.


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده