نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۸

سریال Raised by Wolves برای فصل دوم تمدید شد

اگرچه پخش فصل اول سریال Raised by Wolves همچنان ادامه دارد، اما شبکه HBO Max از تمدید زودهنگام این سریال علمی تخیلی برای یک فصل دیگر خبر داده است.

از اواسط این ماه پخش سریال Raised by Wolves (بزرگ شده توسط گرگ‌ها) از شبکه HBO Max منتشر شده است و این سریال توانسته نظر تقریبا مثبت منتقدان و همچنین بینندگان را جلب کند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این سریال علمی تخیلی برای یک فصل دیگر نیز باز خواهد گشت. شبکه HBO Max به‌تازگی در صفحه توییتر سریال تایید کرد که سریال Raised by Wolves برای فصل دوم تمدید شده است. بااین‌حال، مشخص نیست که فصل دوم این سریال علمی‌تخیلی چه زمانی تولید و منتشر خواهد شد، اما قابل انتظار است که مانند فصل اول، فصل دوم نیز در ۱۰ قسمت تولید شود.

تاکنون ۷ قسمت از ۱۰ قسمت تولید شده از فصل اول سریال Raised by Wolves منتشر شده است و این سریال هم‌اکنون محبوب‌ترین برنامه سرویس استریم HBO Max است که صد البته مهم‌ترین برنامه دارای فیلمنامه فعلی این سرویس استریم نوپا نیز محسوب می‌شود. ریدلی اسکات، کارگردان فیلم‌هایی چون فیلم Alien (بیگانه)، فیلم Gladiator (گلادیاتور)، فیلم The Martian (مریخی) و فیلم Blade Runner (بلید رانر)، به‌عنوان تهیه کننده و کارگردان در این پروژه حضور دارد. 

آماندا کالین در سریال Raised by Wolves

ریدلی اسکات وظیفه کارگردانی ۲ قسمت اول سریال Raised by Wolves را بر عهده داشته است. تراویس فیمل، آماندا کالین، ابوبکر سلیم، وینتا مک‌گریث، نیو آلگر، فلیکس جیمیسن، اتان هازارد، جردن لاوران، آیشا شاه، آیوی ونگ و ماتیاس وارلا، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال بزرگ شده توسط گرگ‌ها حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. آرون گوزیکوفسکی، نویسنده فیلمنامه فیلم Prisoners (زندانیان)، به‌عنوان شورانر و نویسنده فیلمنامه در سریال Raised By Wolves حضور دارد.

سریال Raised by Wolves داستان دو اندروید (ربات انسان‌نما) را روایت می‌کند که وظیفه دارند تا بچه‌های انسانی را در یک سیاره مرموز و خالی از سکنه پرورش دهند. در همین حال که کلونی انسان‌ها به خاطر اعتقادات و درگیری‌های فرقه‌ای در حال از هم پاشیدن است، اندروید‌ها نیز متوجه می‌شوند که کنترل اعتقادات انسان‌ها تا چه حد دشوار و سخت است. 


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده