نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۱

تصاویر جدید از پشت صحنه فیلم Uncharted مارک والبرگ در نقش سالی را نشان می‌دهد

به‌تازگی تصاویری از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید فیلم Uncharted منتشر شده که در آن شاهد حضور مارک والبرگ در نقش سالی هستیم.

از تابستان امسال مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Uncharted (آنچارتد) رسما آغاز شده که اخیرا تام هالند، بازیگر نقش نیتن دریک گفته که مراحل تولید فیلم به خوبی در حال انجام است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید فیلم آنچارتد منتشر شده است که در آن شاهد حضور شخصیت سالی با ظاهری متفاوت هستیم. در حال حاضر مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Uncharted در برلین در حال انجام است و اخیرا دو تصویر از پشت صحنه این فیلم منتشر شده است.

اگرچه تام هالند از پشت سر در این تصویر قابل مشاهده است، اما شاهد نمایی کامل از مارک والبرگ در نقش ویکتور سالیوان (سالی) هستیم که دید کامل و خوبی از شخصیت سالی در این فیلم به ما ارائه می‌کند. اگرچه اطلاعاتی از این صحنه در دسترس نیست، اما با توجه‌به این تصاویر، ظاهرا سالی و نیتن در حال رفتن به یک مهمانی یا مکانی هستند که نیاز به لباسی مناسب دارند که هنوز مشخص نیست هدف آن‌ها چه چیزی است. شما در ادامه می‌توانید این دو تصویر را مشاهده کنید:

مارک والبرگ در نقش سالی در فیلم Uncharted / آنچارتد

مارک والبرگ در نقش سالی با یک مرسدس بنز قرمز رنگ در فیلم Uncharted / آنچارتد

سالی در مجموعه بازی آنچارتد همیشه دارای سبیل بوده و طرفداران آن ممکن است پس از تماشای این تصاویر، از ظاهر والبرگ کمی ناامید شوند، اما این تصاویر باری دیگر ثابت می‌کنند که فیلم Uncharted قرار نیست در بازه زمانی اتفاقات بازی‌های آن جریان داشته باشد و بیشتر منشا داستانی و دوره جوانی سالی و نیتن را دنبال خواهد کرد. علاوه‌بر هالند و والبرگ، آنتونیو باندراس، سوفیا علی و تاتی گابریل، دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم آنچارتد حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. 

همچنین روبن فلیشر، کارگردان آثاری چون فیلم Zombieland (سرزمین زامبی‌ها)، فیلم Zombieland: Double Tap (سرزمین زامبی ها 2: دابل تپ) و فیلم Venom (ونوم)، وظیفه کارگردانی فیلم Uncharted را بر عهده داردآرت مارکوم، مت هالووی و ریف جودکینز، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم آنچارتد را بر عهده داشته‌اند. گفته می‌شود که فیلم Uncharted قرار است سرآغاز داستان نیتن دریک را روایت کند و داستان این فیلم قرار نیست اقتباسی مستقیم از هیچ یک از نسخه‌های بازی‌های آنچارتد باشد.

فیلم Uncharted برای اکران ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۱ (۲۵ تیر ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. 


منبع Gamesradar
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده