نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۲

از نام و لوگوی رسمی فصل چهارم سریال Young Justice رونمایی شد

دی سی یونیورس با انتشار تصویری به‌طور رسمی از لوگو و نام فصل چهارم سریال Young Justice رونمایی کرد.

سال گذشته بود که سریال Young Justice (یانگ جاستیس) برای فصل چهارم تمدید شد، اما از آن زمان شاهد انتشار اطلاعات جدیدی در مورد فصل جدید این سریال انیمیشنی نبودیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، از نام و لوگوی رسمی فصل چهارم این انیمیشن سریالی پرده‌برداری شده است. شبکه دی‌ سی یونیورس (DC Universe) در حاشیه رویداد دیجیتالی DC FanDome تایید کرد که فصل چهارم سریال یانگ جاستیس قرار است با نام Young Justice: Phantoms (یانگ جاستیس: فانتوم‌ها) تولید و منتشر شود که در حال حاضر اطلاعات بیشتری در دسترس نیست، اما می‌توانید در ادامه لوگو فصل چهارم سریال Young Justice را مشاهده کنید:

لوگو رسمی سریال Young Justice: Phantoms

سریال Young Justice توسط بخش انیمیشن برادران وارنر تولید می‌شود که اولین قسمت آن در نوامبر ۲۰۱۰ منتشر شد و پخش آن پس از دو فصل در مارس ۲۰۱۳ به پایان رسید. درنهایت DC Universe این سریال را احیا و ساخت فصل سوم را اعلام کرد. انیمیشن Young Justice: Outsiders (یانگ جاستیس: اوت سایدرز) که درواقع فصل سوم سریال Young Justice است، در ۲۶ قسمت تولید و در ۲ بخش ۱۳ قسمتی از شبکه دی‌سی یونیورس منتشر شده که پخش فصل سوم در تابستان گذشته به پایان رسید.

انتظار می‌رود سریال Young Justice: Phantoms نیز در ۲۶ قسمت تولید و در ۲ بخش ۱۳ قسمتی از دی‌سی یونیورس منتشر شود. مانند سه فصل گذشته، برندون ویتی و گرگ ویسمن برای ساخت فصل چهارم سریال Young Justice باز خواهند گشت. بااین‌حال، آینده سرویس استریم DC Universe در حال حاضر مبهم است و گفته می‌شود که ممکن است پخش این سریال انیمیشنی نیز به HBO Max منتقل شود و درنهایت شاهد انتقال تمامی یا بیشتر برنامه‌های این سرویس استریم به سرویس استریم نوپا وارنرمدیا باشیم. شب گذشته نیز سریال Doom Patrol (دووم پاترول) برای فصل سوم تمدید شد که پخش آن به‌صورت کامل به HBO Max منتقل شده است.


منبع Comicbookmovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده