نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۴۴

سریال Doom Patrol برای فصل سوم تمدید شد

در حاشیه رویداد DC FanDome، سریال Doom Patrol رسما برای فصل سوم تمدید شد که پخش آن به‌صورت کامل به HBO Max منتقل شده است.

مدتی پیش بود که پخش فصل دوم سریال Doom Patrol (دووم پاترول) با یک کلیف‌هنگر بزرگ به پایان رسید و حالا طرفداران سریال در انتظار تمدید و ادامه اتفاقات آن هستند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این سریال از دنیای DC برای یک فصل دیگر تمدید شده است. در حاشیه رویداد DC FanDome، رسما تایید شد که سریال Doom Patrol برای فصل سوم تمدید شده است، اما با یک تغییر بزرگ. همان‌طور که احتمالا خبر دارید، فصل دوم سریال دووم پاترول به‌صورت مشترک توسط شبکه دی‌ سی یونیورس (DC Universe) و شبکه HBO Max منتشر شد، اما اچ‌بی‌او مکس اعلام کرد که پخش کامل فصل سوم سریال به‌صورت کامل به این سرویس استریم نوپا منتقل شده است.

همچنین تایید شد که فصل سوم سریال Doom Patrol در سال ۲۰۲۱ منتشر می‌شود که در حال حاضر زمان دقیقی اعلام نشده است، اما قابل انتظار است که تولید آن در آینده نزدیک آغاز شود. انتقال کامل پخش سریال دووم‌ پاترول به سرویس استریم HBO Max باعث شده تا دوباره آینده DC Universe در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد. پیش از این تایید شده بود که پخش فصل دوم سریال Stargirl (استارگرل) به‌طور کامل به شبکه CW منتقل شده است و بدین ترتیب سریال Titans (تایتان‌ها) تنها سریال لایو اکشن در حال پخش باقی‌مانده سرویس استریم دی‌سی یونیورس است.

آوریل بالبی در نقش ریتا فار (الاستی-وومن)، دایان گررو در نقش کریزی جین، مت بامر در نقش لری ترینر (نگتیو من)، برندن فریزر در نقش کلیفورد استیل (رباتمن)، جویون وید در نقش سایبورگ، تیموتی دالتون در نقش نایلز کولدر (چیف) و ابیگیل شاپیرو در نقش دورتی اسپینر، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Doom Patrol حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند که قابل انتظار است در فصل سوم این سریال نیز حضور داشته باشند. جرمی کارور وظیفه ساخت سریال Doom Patrol را بر عهده دارند و همچنین درکنار جف جانز و گرگ برلانتی به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی نیز در این سریال حضور دارد.


منبع Cinemablend
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده