نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۰

پخش فصل سوم و چهارم سریال Atlanta عقب افتاد

شبکه FX رسما تایید کرد که با توجه به اینکه تولید فصل‌های جدید سریال Atlanta هنوز آغاز نشده، پخش فصل سوم و چهارم این سریال با تاخیر مواجه شده است.

دی ۹۸ بود که جان لندگراف، مدیر اجرایی شبکه FX، تایید کرد که پخش فصل سوم سریال Atlanta (آتلانتا) قرار است از ماه ژانویه ۲۰۲۱ (دی یا بهمن ۱۳۹۹) آغاز شود و فصل چهارم این سریال کمدی درام نیز برای انتشار در سال ۲۰۲۱ در نظر گرفته شده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پخش دو فصل جدید سریال آتلانتا با تأخیر مواجه شده است. شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا باعث شده تا تولید فصل سوم سریال Atlanta متوقف شود و همچنان نیز ظاهرا از سر گرفته نشده است. به همین منظور در جریان یک رویداد خبری مجازی، شبکه FX تایید کرد شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا باعث شده تا پخش فصل سوم و چهارم سریال آتلانتا با تأخیر مواجه شود.

مراحل تولید فصل سوم و چهارم سریال Atlanta قرار است از اوایل سال ۲۰۲۱ از سر گرفته شود و انتظار می‌رود اواخر سال آینده میلادی فصل سوم این سریال کمدی از شبکه FX روی آنتن برود. مراحل نوشتن فیلمنامه‌های فصل سوم و چهارم سریال Atlanta به‌صورت همزمان انجام شده و فیلم‌برداری آن نیز پشت سرهم انجام خواهد شد. یکی از فصل‌ها قرار است طبق انتظار در آتلانتا فیلم‌برداری خواهد شد، اما فصل دیگر قرار است در اروپا جلوی دوربین برود.

atlanta

یکی از دلایلی که زمان انتشار دو فصل جدید سریال آتلانتا با تأخیر مواجه شده این است که سازندگان سریال با خیالی آسوده و راحت‌تر تولید سریال را از سر بگیرند و همچنین برنامه و زمان‌بندی بازیگران برای ادامه کار در فیلم‌برداری همزمان در هر دو فصل که نسبت به فصل‌های گذشته زمان بیشتری را باید در تولید سریال حضور داشته باشند، یکی دیگر از دلایل بوده است. لندگراف همچنین اظهار داشت که ایمنی و سلامتی بازیگران و عوامل تولید اولویت اول شبکه است که این موضوع نه‌تنها شامل شیوه‌های بهداشتی جدید مانند تست‌ها و فاصله گذاری اجتماعی است، بلکه شامل دسترسی به پزشکان و متخصصان اپیدمیولوژی نیز خواهد بود.

دونالد گلاور، برایان تایری هنری، کیت استنفیلد و زازی بیتز، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Atlanta حضور دارند و به‌ایفای نقش پرداخته‌اند. علاوه‌بر بازی، گلاور به‌عنوان شورانر، تهیه‌کننده، نویسنده و کارگردان نیز در سریال «آتلانتا» حضور دارد. لندگراف پیش از این فصل سوم و چهارم سریال Atlanta را به پارت اول و دوم از فصل جدید زندگی سریال توصیف کرده بود.


منبع Variety
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده