نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۸

زمان شروع فیلمبرداری فصل دوم سریال Locke and Key مشخص شد

از اواخر این ماه قرار است مراحل فیلمبرداری و تولید فصل دوم سریال Locke and Key آغاز شود که انتظار می‌رود تا اوایل سال آینده ادامه پیدا کند.

ماه فروردین امسال بود که شبکه نت فلیکس از تمدید سریال Locke and Key (لاک و کلید) برای فصل دوم خبر داد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مراحل تولید فصل دوم این سریال که اقتباسی از آثار جو هیل است، قرار است به‌زودی و از اواخر این ماه آغاز شود. طبق خبری که ددلاین منتشر کرده، نتفلیکس در نظر دارد مراحل فیلم‌برداری و تولید فصل دوم سریال Locke and Key را از روز دوشنبه، ۲۱ سپتامبر (۳۱ شهریور) در استودیوی فیلمسازی Cinespace Film در تورنتو در کشور کانادا آغاز کند و به همین منظور بازیگران و اعضای تیم تولید در این تاریخ باید به این استودیو مراجعه کنند.

همچنین انتظار می‌رود مراحل فیلم‌برداری و تولید فصل دوم سریال لاک و کلید تا پایان ماه مارس ۲۰۲۱ (اوایل فروردین ۱۴۰۰) به پایان برسد. مانند فصل اول، کارلتون کیوس و میردیث آوریل وظیفه ساخت فصل دوم سریال Locke and Key را بر عهده خواهند داشت. این سریال فانتزی نتفلیکس اقتباسی از کمیکی به‌همین نام اثر جو هیل و گابریل رودریگز است که در حال حاضر اطلاعاتی از داستان و اتفاقات فصل دوم در دسترس نیست، اما قابل انتظار است مانند فصل اول، فصل دوم این سریال نیز در ۱۰ قسمت تولید شود. 

سریال Locke and Key

سریال Locke and Key یک اثر ترسناک، فراطبیعی و فانتزی است که داستان چند خواهر و برادر را دنبال می‌کند که در خانهٔ جدیدشان کلیدی جادویی پیدا می‌کنند که به آن‌ها قدرت‌های فراوانی می‌دهد. این خواهران و برادران به خانهٔ پدری خود باز می‌گردند و این خانه رازی بسیار جادویی در خود دارد. خانواده لاک خیلی زود با موجودی اهریمنی مواجه می‌شوند که به هر قیمتی که شده خواهان به‌‌دست آوردن کلید جادویی است. 

جکسون رابرت اسکات، کانر جسوپ، امیلیا جونز، شری سام، گریفین گلاک، داربی استنچفیلد، لیسلا دی الیویریا، پتریس جونز، توماس میچل بارنت، استیون ویلیامز، کوین آلوز و فلیکس مالارد، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل اول سریال Locke and Key حضور دارند و به‌ایفای نقش پرداخته‌اند، اما در حال حاضر اطلاعاتی از بازیگرانی که در فصل دوم باز خواهند گشت یا بازیگران جدید سریال منتشر نشده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده