// سه شنبه, ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۳

شایعه انتشار نسخه زک اسنایدر فیلم Justice League در ماه سپتامبر ۲۰۲۱ تکذیب شد

به نظر می‌رسد که شرکت برادران وارنر و شبکه HBO Max تاریخ پخش آنلاین فیلم Zack Snyder's Justice League را اعلام کرده‌اند. اثری که ظاهرا کمتر از یک سال دیگر از راه می‌رسد.

به‌تازگی گزارشی منتشر شده بود که ادعا کرده بود قسمت اول «لیگ عدالت»، نسخه‌ی زک اسنایدر در تاریخ ۵ سپتامبر ۲۰۲۱ (۱۴ شهریور ۱۴۰۰) از شبکه HBO Max پخش می‌شود. بدین ترتیب قسمت‌های بعدی هم به ترتیب در تاریخ‌های ۱۲ سپتامبر (۲۱ شهریور)، ۱۹ سپتامبر (۲۸ شهریور) و ۲۶ سپتامبر (۴ مهر) از راه می‌رسیدند و درنهایت نسخه‌ی ۴ ساعته‌ای پخش می‌شد که این چهار قسمت را به یکدیگر متصل کرده است. از آن‌جایی که فیلم Zack Snyder's Justice League کمتر از ۲۵ درصد اشتراک با نسخه‌ی اکران‌شده از «لیگ عدالت» دارد، عجیب نبود که تکمیل ساخت آن انقدر زمان ببرد.

ولی مسئله این‌جا است که اگر اطلاعات فاش‌شده صحیح باشند، عملا چهار روز بعد از پخش نسخه‌ی کامل Zack Snyder's Justice League، فیلم The Batman در سینماها اکران می‌شود. زیرا فیلم «بتمن» با نقش‌آفرینی رابرت پتینسون برای پخش در تاریخ ۱ اکتبر ۲۰۲۱ (۹ مهر ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. اما سخنگوی شبکه HBO Max به رسانه‌ی کولایدر گزارش داد که تاریخ اعلام‌ شده اشتباه است و فیلم Justice League، نسخه‌ی زک اسنایدر در میانه‌های ۲۰۲۱ میلادی پخش می‌شود؛ یعنی حدودا ۱۰ ماه دیگر.

بالاخره تریلرهای Zack Snyder's Justice League و The Batman پربیننده‌ترین نمایش‌های رویداد DC FanDome بودند و هیچ دلیلی ندارد که دی سی و برادران وارنر آن‌ها را انقدر نزدیک به هم عرضه کنند. آن هم وقتی هر دو فیلم بتمن‌های متفاوتی دارند!


منبع ComicBookMovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده