// جمعه, ۷ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۵

رویداد DC FanDome بیشتر از ۲۲ میلیون بیننده داشت

دی سی و برادران وارنر انقدر رویداد DC FanDome را پرشده از اخبار بازی داغ و اخبار سینما و تلویزیون جذاب کردند که برنامه‌ی آنلاین مورد بحث رکوردها را شکست و به موفقیتی عظیم چنگ زد.

درحالی‌که همه‌ی برنامه‌های حضوری طرفداران شرکت‌های بزرگ برای جشن گرفتن سینما، کمیک، تلویزیون و بازی‌های ویدیویی یکی پس از دیگری لغو شدند، امید همگان به موفقیت رویدادهای آنلاین بود. اما با اینکه دنیای بازی‌های ویدیویی هیچ مشکلی از این بابت نداشت و مثل همیشه برنامه‌های اینترنتی متعددی را به بهترین شکل ممکن برگزار کرد، طرفدارهای هنر هفتم و جهان کتاب‌های کمیک تقریبا امید خود به دیدن یک رویداد عالی در سال جاری میلادی را از دست داده بودند.

کامیک-کان نیز متاسفانه با شکست سختی مواجه شد و درکنار چند رویداد کوچک‌وبزرگ دیگر نشان داد که برگزاری رویداد مطبوعاتی جذاب آنلاین در دنیای سینما و تلویزیون، بسیار بسیار سخت به نظر می‌آید. اما DC FanDome نه‌تنها چنین کاری را به شکلی حرفه‌ای انجام داد، بلکه انقدر اخبار بازی و اخبار سینما و تلویزیون جالبی را در خود جمع کرد که هیچ‌کس نتواند آن را از دست بدهد. نتیجه هم این است که رویداد مورد بحث که محتوایی ۸ ساعتی را در طول ۲۴ ساعت سه بار پخش کرد، توانست به بیشتر از ۲۲ میلیون بیننده برسد و تا چند روز تقریبا همه‌ی اخبار مهم دنیای سرگرمی را به خود اختصاص دهد. رویداد DC FanDome از ۲۲۰ منطقه‌ی متفاوت کره‌ی زمین تماشا شد و یکی از برترین موضوعات بحث در شبکه‌های اجتماعی ۵۳ کشور بود. تازه قسمت دوم رویداد DC FanDome در تاریخ ۱۲ سپتامبر (۲۲ شهریور) برگزار می‌شود و دی‌سی هنوز همه‌ی محتواهای تبلیغاتی خود را رو نکرده است.

تمرکز دی‌سی روی محصولاتی محبوب مانند «واندر وومن» جدید، «لیگ عدالت»، نسخه‌ی زک اسنایدر و «بتمن» با نقش‌آفرینی رابرت پتینسون باعث شد که DC FanDome برای گروه‌های متفاوتی از بینندگان جذاب باشد. در نتیجه نه‌تنها خود رویداد توسط بیشتر از ۲۲ میلیون مخاطب تماشا شد، بلکه همه‌ی تریلرهای حاضر در آن درکنار هم به مجموع ۱۵۰ میلیون بیننده رسیدند و و تعداد مشترکین کانال‌های یوتیوبی مختلف برادران وارنر از جمله شبکه HBO Max را افزایش دادند.


منبع syfy
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده