نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۲ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۰

مراحل تولید فیلم The Northman به کارگردانی رابرت اگرز در ایرلند آغاز شد

پس از ماه‌ها تاخیر، سرانجام مراحل تولید فیلم The Northman به کارگردانی رابرت اگرز در ایرلند آغاز شده و همچنین ۲ بازیگر دیگر نیز به این فیلم اضافه‌ شده‌اند.

مهر سال گذشته بود که مشخص شد رابرت اگرز، کارگردان فیلم‌های تحسین شده‌ای چون فیلم The Witch (ویچ) و فیلم The Lighthouse (فانوس دریایی)، وظیفه کارگردانی فیلم The Northman (نورثمن) را بر عهده گرفته است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تولید اثر جدید و وایکینگی این کارگردان تحسین شده رسما آغاز شده است. طبق خبری که ددلاین منتشر کرده، مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم The Northman از هم‌اکنون در ایرلند آغاز شده است. پیش از این قرار بود مراحل تولید این فیلم از ماه مارس سال جاری میلادی (اسفند یا فروردین) آغاز شود که شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا باعث عقب افتادن آن شده بود.

همچنین تایید شد که بیورک، خواننده و ترانه‌سرای ایسلندی به‌همراه کیتی دیکی، بازیگر سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)، دو بازیگر جدیدی هستند که به فیلم نورثمن اضافه شده‌اند که بیورک قرار است نقش یک جادوگر اسلاو را در این فیلم بازی کند. فیلم The Northman به یک حماسه انتقام جویی وایکینگی توصیف شده که اتفاقات آن در ایسلند اواخر قرن دهم جریان دارد. اگرز وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم The Northman را بر عهده دارد و سیون، نویسنده و آهنگساز ایسلندی به او در نوشتن فیلمنامه این فیلم کمک خواهد کرد. 

الکساندر اسکارشگرد، نیکول کیدمن، بیل اسکارشگرد، ویلم دفو و آنیا تیلور جوی

علاوه‌بر بیورک و دیکی، الکساندر اسکارشگرد، نیکول کیدمن، آنیا تیلور جوی، ویلم دفو و بیل اسکارشگرد، دیگر بازیگرانی هستند که حضور آن‌ها در فیلم The Northman تایید و اعلام شده است. قابل انتظار است که این فیلم در سال ۲۰۲۱ منتشر شود و احتمالا یکی از فیلم‌هایی خواهد بود که شانس حضور در فصل جوایز را خواهد داشت. اگرز پیش از این با تیلور جوی در فیلم The Witch و با دفو در فیلم The Lighthouse همکاری کرده بود.

فیلم The Witch اولین فیلمی بود که اگرز وظیفه کارگردانی آن را بر عهده داشت و این فیلم در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و در ادامه فیلم The Lighthouse را کارگردانی کرد که این فیلم در سال ۲۰۱۹ روی پرده‌های سینما رفت که علاوه‌بر تحسین منتقدان، این فیلم با بودجه ۴ میلیون دلار تولید و بیش از ۱۸ میلیون دلار در گیشه فروش کرد و همچنین فیلم «فانوس دریایی» موفق شد نامزد دریافت یک جایزه اسکار برای بخش بهترین فیلم‌برداری شود که در رسیدن به این جایزه ناکام ماند.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده