// شنبه, ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۹

ساخت انیمیشن Trollhunters: Rise of the Titans تایید شد

نتفلیکس و دریم ورکس از همکاری با یکدیگر برای ساخت انیمیشن Trollhunters: Rise of the Titans به تهیه‌کنندگی گیرمو دل تورو خبر داند.

انیمیشن Trollhunters: Tales of Arcadia (شکارچیان ترول: داستان‌های آرکادیا) یک سریال انیمیشنی بود که با همکاری نتفلیکس و دریم ورکس انیمیشن در ۵۲ قسمت تولید و در طی سه فصل و در بین سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ از این سرویس استریم منتشر شد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ساخت نسخه بلند و سینمایی این انیمیشن فانتزی تایید شده است. بهترین انیمیشن های 2021 شامل محصولات متنوعی از جمله شکارچیان ترول است.

شبکه نت فلیکس اعلام کرد که در همکاری با دریم‌ورکس و گیرمو دل تورو در حال ساخت انیمیشن Trollhunters (شکارچیان ترول) است که این انیمیشن قرار است Trollhunters: Rise of the Titans (شکارچیان‌ترول: خیزش تایتان‌ها) نام داشته باشد.

در حال حاضر تولید انیمیشن Trollhunters: Rise of the Titans آغاز شده و این انیمیشن قرار است در سال ۲۰۲۱ از نتفلیکس منتشر شود که اتفاقات آن در دنیای سه‌گانه Tales of Arcadia که توسط دل تورو خلق شده بود، جریان دارد. آرکادیا ممکن است مانند یک شهر معمولی به‌نظر برسد، اما در مرکز خطوط جادویی و عرفانی قرار دارد که این امر باعث پیوند خوردن آن با بسیاری از نبردهای موجودات دنیای دیگر از جمله ترول‌ها،‌ بیگانگان فضایی و جادوگران شده است. حال قهرمانان انیمیشن Trollhunters باید برای حماسی‌ترین ماجراجویی خود به یکدیگر ملحق شوند؛ جایی که آن‌ها یعنی فرقه آرکین باید برای کنترل جادویی که همه آن‌ها را به هم متصل می‌کند، مبارزه کنند.

کلسی گرمر، چارلی ساکستون، لکسی مدرانو، جاناتان هاید، فرد تاتاسیور، کول سند، ایمی لندکر، امیل هرش، اشلی پلدن، استیون یئون، نیک فراست، کالین اودانهیو، دیگو لونا، تاتیانا مازلانی، نیک آفرمن، فرد تاتاسیور، برایان بلسد، کی بس، پیتور مایکل، جیمز هونگ، تام کنی، آنجل لین، ایمی لندکر، جاناتان هاید، بئاتریس وود، لرین نیومن، گری گریفین، شریل هاینز، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Trollhunters: Rise of the Titans حضور خواهند داشت. یوهان مت، فرانسیکو رویز ولاسکو و اندرو ال. اشمیت، وظیفه کارگردانی انیمیشن Trollhunters را براساس فیلمنامه‌ای از مارک گوگنهایم، کوین هاگمن و دن هاگمن،‌ بر عهده دارند.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده