نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۱

اکران فیلم Without Remorse تا اوایل سال ۲۰۲۱ عقب افتاد

شرکت پارامونت تصمیم گرفت تا اکران فیلم Without Remorse با بازی مایکل بی جردن را تا اوایل سال ۲۰۲۱ عقب بیندازد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اکران فیلم Without Remorse با تأخیر مواجه شده است. شرکت پارامونت پیکچرز اعلام کرد که این فیلم اکشن از مجموعه Tom Clancy's (تام کلنسی) دیگر قرار نیست ۲ اکتبر ۲۰۲۰ (۱۱ مهر ۱۳۹۹) اکران شود و حال این فیلم قرار است برای اکران در تاریخ ۲۶ فوریه ۲۰۲۱ (۸ اسفند ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است. طی روزهای اخیر نیز تاریخ اکران آثاری چون فیلم Tenet (تنت)، فیلم Mulan (مولان) و فیلم Bill and Ted Face the Music (بیل و تد با موسیقی مواجه می‎شوند) با تغییراتی مواجه شده است. درواقع باتوجه‌به گسترش دوباره ویروس کرونا در آمریکا، این تجارت با این موضوع مواجه شده که ممکن است برخی از سینماها تا ماه اوت (مرداد یا شهریور) یا حتی پس از آن نیز بازگشایی نشوند.

همچنین این برای دومین‌بار است که اکران فیلم Without Remorse با تأخیر مواجه می‌شود و به‌نظر می‌رسد که پارامونت تصمیم گرفته تا به‌جای رقابت مستقیم با فیلم Wonder Woman 1984 (زن شگفت انگیز 1984)، این فیلم را در زمان بهتری نمایش دهد. این فیلم اقتباسی از رمانی به همین نام است که در این رمان جان کلارک در جنگ ویتنام در نیروی دریایی آمریکا خدمت می‌کند و به‌دنبال آن در رمان Rainbow Six، او در نیروهای ضد تروریستی چند ملیتی خدمت خواهد کرد. فیلم Without Remorse به‌منشا داستان جان کلارک خواهد پرداخت.

استفانو سولیما، کارگردان فیلم Sicario: Day of the Soldado (سیکاریو: روز سولدادو)، وظیفه کارگردانی فیلم Without Remorse را بر عهده داشته و فیلمنامه این فیلم توسط تیلور شریدان که بیشتر برای نوشتن فیلمنامه فیلم Sicario (سیکاریو)، فیلم Hell or High Water (اگر سنگ از آسمان ببارد) و کارگردانی فیلم Wind River (رودخانه ویند) شناخته می‌شود، بازنویسی شده استمایکل بی جردن، جیمی بل، جودی ترنر اسمیت، لوک میچل، جک کیسی، برت گلمن، کولمن دومینگو، جیکوب اسکیپیو، کم جیجاندت و تاد لسنس، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Without Remorse حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.


منبع Variety
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده