نویسنده: مهرداد داودی
// پنجشنبه, ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۲

فیلم سینمایی مست عشق تا پایان تابستان آماده نمایش می شود

تهیه کننده فیلم سینمایی مست عشق به کارگردانی حسن فتحی درباره وضعیت تولید این فیلم سینمایی صحبت کرد و زمان احتمالی آماده شدن این فیلم را اعلام کرد.

فیلم سینمایی «مست عشق» به‌کارگردانی حسن فتحی در سال گذشته حاشیه‌های مختلفی به‌وجود آورد. پس از شیوع کرونا، خبر قابل‌توجه‌ای از این فیلم که قرار است روایتی از زندگی شمس و مولانا را به‌دست بدهد، منتشر شد. بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران؛ مهران برومند، تهیه‌کننده فیلم سینمایی «مست عشق» از زمان آماده شدن این فیلم سینمایی و وضعیت تولید آن صحبت کرده است. طبق اعلام مهران برومند فیلم سینمایی «مست عشق» در انتهای تابستان آماده نمایش خواهد بود اما زمان اکران دقیق آن مشخص نیست. برومند درباره وضعیت تولید فیلم سینمایی «مست عشق» به قرار زیر گفت:

فیلم‌برداری چند سکانس کوتاه از «مست عشق» به‌دلیل شیوع ویروس کرونا باقی مانده که به محض رفع محدودیت‌های کرونا و باز شدن مرزها به اتمام خواهد رسید.

وی افزود:

همچنین تدوین این فیلم توسط سپیده عبدالوهاب درحال انجام است و امورفنی پس از تولید ازجمله صداگذاری نیز همزمان در ترکیه انجام می‌شود.

برومند درباره زمان آماده شدن فیلم «مست عشق» گفت:

باتوجه‌به شرایط موجود، پیش‌بینی ما برای زمان اتمام کامل پروژه، پایان مراحل فنی و رسیدن به مرحله آماده نمایش، انتهای تابستان است ولی زمان اکران آن، بستگی کامل به اوضاع نمایش فیلم در سینماهای ایران و جهان دارد. به هرحال این فیلم محصول مشترک است و باید همزمان در ایران و ترکیه روی پرده برود.

فیلم مست عشق پارسا پیروزفر

تهیه‌کننده «مست عشق» درباره وضعیت همکاری حسن فتحی با پروژه گفت:

مطابق توافق‌مان با آقای فتحی، ایشان تا انتهای «مست عشق» همراه این پروژه خواهند بود و بر امور فنی و مراحل پس از تولید فیلم تا انتها نظارت خواهند داشت.

مهران برومند درنهایت درباره سکوت خبری این پروژه گفت:

ما معمولا وقتی چیزی را اعلام می‌کنیم که خبر مهمی داشته باشیم. وقتی وضعیت اکران فیلم در جهان مشخص نیست، چرا انتظار بیهوده ایجاد کنیم. ما پروژه را آماده نمایش می‌کنیم ولی تصمیم‌گیری درباره زمان اکران به زمان بازگشایی و روشن شدن وضعیت سینماهای جهان با وجود محدودیت‌های کرونا موکول می‌شود.

فیلم سینمایی «مست عشق» به‌کارگردانی حسن فتحی با بازی شهاب حسینی، پارسا پیروزفر، سلما ارگچ، هانده ارچل، بنسو سورال، بوراک توزکوپاران، بوران کوزوم و حسام منظور جلوی دوربین رفته است. همان‌طور که احتمالا می‌دانید در این فیلم سینمایی پارسا پیروزفر ایفای نقش مولانا و شهاب حسینی ایفای نقش شمس تبریزی را برعهده خواهند داشت. 


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده