نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۰

تصاویر جدیدی از فیلم Free Guy با حضور رایان رینولدز و تایکا وایتیتی منتشر شد

مجله توتال فیلمز در شماره جدید خود تصاویر جدیدی از فیلم Free Guy با بازی رایان رینولدز و تایکا وایتیتی را منتشر کرده است.

ماه آذر گذشته بود که شرکت والت دیزنی و فاکس قرن بیستم اولین تریلر رسمی فیلم Free Guy (مرد آزاد) را منتشر کردند و مدتی پیش مشخص شد که این فیلم کمدی اکشن به علت شیوع ویروس کرونا دیگر قرار نیست در تاریخ ۳ جولای ۲۰۲۰ (۱۳ تیر ۱۳۹۹) اکران شود و حال با چند ماه تاخیر قرار است در تاریخ ۱۱ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۱ آذر ۱۳۹۹) روی پرده برود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از این فیلم اکشن کمدی منتشر شده است. مجله توتال فیلم شماره جدید خود را به فیلم Free Guy اختصاص داده و علاوه‌بر دو تصویر روی جلد که رایان رینولدز، بازیگر نقش گای به‌همراه شخصیت جودی کومر قابل مشاهده است، این مجله سه تصویر جدید دیگر از این فیلم را نیز منتشر کرده است. در دو تصویر شاهد حضور کومر و رینولدز هستیم و در تصویر سوم تایکا وایتیتی، شخصیت منفی فیلم به‌همراه جو کری و آتکارش آمبودکار، قابل مشاهده است و شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

فیلم Free Guy

رایان رینولدز، تایکا وایتیتی، جودی کومر، جو کری، آتکارش آمبودکار، چنینگ تیتوم، لیل رل هاوری، کامیل کاستک، ریچارد تایلر بلوینس (نینجا) و شان ویلیام مک‌لاکلین (جک‌سپتیک‌آی)، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Free Guy حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. وظیفه کارگردانی فیلم مرد آزاد براساس فیلمنامه‌ای از مت لیبرمن و زک پن بر عهده شاون لوی، کارگردان سه‌گانه فیلم Night at the Museum (شب در موزه) و چند قسمت از سریال Stranger Things (اتفاقات ناآشنا)، بوده است.

فیلم Free Guy داستان شخصیتی به‌نام گای را بر دنبال می‌کند که گوینده یک بانک است. در واقع او یک NPC است و در یک بازی ویدیویی زندگی می‌کند که دنیای جهان باز و بسیار خشنی دارد. او در ادامه متوجه می‌شود که در حال زندگی در یک بازی ویدیویی است و این بازی در حال تعطیلی است و حال با کمک و استفاده از یک آواتار بازی، او سعی می‌کند تا از تلاش سازندگان بازی برای تعطیلی بازی و خاموشی دنیای او، جلوگیری کند.


منبع FlickeringMyth
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده