نویسنده: آریا بهپور
// چهار شنبه, ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۰

کار روی فصل سوم سریال The Mandalorian آغاز شده است

درحالی‌که هنوز ماه‌ها تا پخش فصل دوم The Mandalorian فاصله داریم، پیش‌تولید فصل سوم آن شروع شده است.

سریال تلویزیونی مندلورین (The Mandalorian) درحالی هم‌زمان با راه‌اندازی سرویس دیزنی پلاس به خانه‌های مردم آمد که توانست خیلی زود به محبوبیت چشمگیری دست پیدا کند و به یکی از پرطرفدارترین سریال‌های سال ۲۰۱۹ تبدیل شود. طبیعی هم بود که والت دیزنی و لوکاس فیلم به فکر ادامه‌ی ماجراهای این سریال باشند و فصل دوم آن‌را تولید کنند. اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که آن‌ها از همین الآن به فکر فصل سوم نیز هستند و کار روی آن‌را آغاز کرده‌اند.

درحالی‌که فصل دوم مندلورین از ماه اکتبر ۲۰۲۰ (مهر - آبان ۱۳۹۹) شروع می‌شود، به‌گزارش ورایتی خالق و تهیه‌کننده‌ی این مجموعه یعنی جان فاورو از الآن روی فصل سوم کار می‌کند و از مدتی قبل در حال نوشتن فیلمنامه‌ی آن است. همچنین تیم هنری سریال هم این روزها زیرنظر داگ چیانگ، معاون لوکاس‌فیلم از هفته‌ها قبل فعالیت خود را برای کار روی بخش‌های هنری فصل سوم آغاز کرده‌اند. به گفته‌ی یکی از اعضای تیم تولید سریال:

ما به‌تازگی کارهای پیش‌تولید فصل سوم را شروع کرده‌ایم و به ماجراجویی‌های بعدی مندلورین فکر می‌کنیم. تیم هنری مندلورین نیاز به زمان زیادی دارد تا ایده‌های مختلف را در کنار هم قرار دهد و به‌همین دلیل از الآن به فکر فصل سوم هستیم.

هرچند ماه‌ها تا شروع فصل دوم این زیرمجموعه‌ی جنگ ستارگان (Star Wars) فاصله داریم، ولی مدتی قبل اعلام شد که مراحل فیلمبرداری آن به پایان رسیده و در حال حاضر کارهای پس از تولید از جمله طراحی جلوه‌های ویژه‌ی آن در دست اجرا است. الآن هم با انتشار گزارش‌هایی در مورد پیش‌تولید فصل سوم، شک و تردیدی نداریم که مسئولان دیزنی از کیفیت کار تیم سازنده‌ی آن رضایت کاملی دارند و احتمالاً می‌توانیم باز هم به تماشای ماجراهایی جذاب و دیدنی از مندلورین و بچه یودا بنشینیم.

فصل دوم سریال مندلورین در کنار حضور بازیگران قبلی این مجموعه مثل پدرو پاسکال، جینا کارانو، کارل ودرز و جیانکارلو اسپوزیتو، پای افراد جدیدی را هم به ماجرا باز می‌کند؛ از جمله رزاریو داوسون که قرار است ایفاگر نقش یکی از شخصیت‌های محبوب دنیای جنگ ستارگان یعنی Ahsoka Tano باشد.


منبع Comicbook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده