نویسنده: مهرداد داودی
// پنجشنبه, ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۹

تهیه کننده فیلم رستاخیز پیگیر اکران آن در سرویس‌هایی مانند نتفلیکس است

کارگردان فیلم سینمایی رستاخیز از تصمیم تهیه کننده این فیلم سینمایی مبنی بر اکران آن فیلم در سرویس‌های جهانی چون نتفلیکس و آمازون است.

مدتی پیش بود که نسخه‌ای غیرقانونی و گویا ناقصی از فیلم سینمایی «رستاخیز» در یوتوب منتشر شد. بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران، احمدرضا درویش، کارگردان فیلم «رستاخیز» از تصمیم تهیه‌کننده آن فیلم برای اکران در سرویس‌های بین‌المللی چون نتفلیکس و آمازون خبر داده است. این کارگردان به دنبال اکران آنلاین فیلم سینمایی «خروج» ساخته ابراهیم حاتمی کیا، درباره اکران آنلاین فیلم‌ها به شرح زیر صحبت کرد.

به نظرم فیلمسازان به این زودی درباره اکران فیلم خود در «سینمای آنلاین» ورود نمی‌کنند زیرا باید منتظر ماند و دید که چه اتفاقی برای فیلم «خروج» می‌افتد؟

درویش در ادامه از تصمیم تهیه‌کننده فیلم سینمایی «رستاخیز» برای اکران فیلم در سرویس‌های مشهوری چون نتفلیکس و آمازون گفت:

اما در صحبت‌هایی که با تهیه‌کننده فیلم داشتم چندان راغب به اکران فیلم در شبکه نمایش خانگی داخلی نیست. «رستاخیز» فیلم جهانی است و به زبان‌های زنده دنیا دوبله شده و برای همین تا آنجایی که خبر دارم تهیه‌کننده فیلم بیشتر دنبال اکران فیلم در VODهای جهانی مانند آمازون، نتفلیکس و یوتیوب است.

احمدرضا درویش همچنین محرم و صفر را فرصتی مناسب برای نمایش فیلم سینمایی «رستاخیز» در سینماهای ایران عنوان کرد. فیلم سینمایی «رستاخیز» به کارگردانی احمدرضا درویش و تهیه کنندگی تقی علیقلی‌زاده، دلتا مدیا و آکوا فالز ساخته شده است. احمدرضا درویش علاوه‌بر کارگردانی، نگارش این فیلم را نیز انجام داده است. فیلم سینمایی «رستاخیز» با بازی آرش آصفی، پوریا پورسرخ، حسن پورشیرازی، فرهاد قائمیان، بابک حمیدیان، بهادر زمانی، بهنام تشکر، انوشیروان ارجمند، علی جاویدفر، دیوید استرن، انوش معظمی، طلعت حمدی، فواد سرور، داوود حسین، یوسف شکرجی، حمید جدیدی، میرطاهر مظلومی، سروش گودرزی، مهتاب کرامتی، شقایق فراهانی، لیلا بلوکات، زهره حمیدی، فواد ابراهیم، جمال سلیمان ورضوان عقیلی ساخته شده است. فیلم سینمایی «رستاخیر» پس از نمایش در جشنواره فیلم فجر، در بخش‌هایی چون بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین بازیگر نقش مکمل مرد، بهترین فیلم‌برداری، بهترین موسیقی متن و بهترین جلوه ویژه میدانی برنده جایزه شده است.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده