نویسنده: مهرداد داودی
// پنجشنبه, ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۲

فیلم سینمایی جن زیبا در شبکه نمایش خانگی منتشر شد

فیلم سینمایی جن زیبا ساخته بایرام فضلی اخیرا در شبکه نمایش خانگی منتشر شده است.

فیلم سینمایی «جن زیبا» ساخته بایرام فضلی است. این فیلم سینمایی در سال ۱۳۹۶ ساخته شد و در سال ۱۳۹۷ روی پرده سینماهای کشور رفت. این فیلم ایرانی در گیشه به موفقیت چندانی دست پیدا نکرد. بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران؛ فیلم سینمایی «جن زیبا» ساخته بایرام فضلی امروز، ۲۱ فروردین‌ماه توسط سامانه فیلیمو و موسسه هنر اول در شبکه نمایش خانگی منتشر شده است. خلاصه داستان فیلم سینمایی «جن زیبا» به قرار زیر است.

یدالله (فرهاد اصلانی) در یک تیمارستان کار می‌کند و به تازگی بخاطر فوت همسرش تنها شده. در همین حال دلارام (نورگل یشیلچای) که در تیمارستان بستری است برای دیدن فرزندش از یدالله کمک می‌خواهد. یدالله یک سال است زنش را از دست داده و حالا غمگین است. او شب‌ها در خانه بزرگ و قدیمی‌اش تنهاست تا این که اتفاق جدیدی برایش رخ می‌دهد...

جن زیبا

فیلم سینمایی «جن زیبا» ساخته بایرام فضلی با بازی بازیگرانی مانند نورگل یشیلچای، فرهاد اصلانی، محرم زینال‌زاده، لیلا زارع، لیلا موسوی، علی جعفری، میثم پویان‌فر و غزل فرید جلوی دوربین رفته است. بایرام فضلی، کارگردان فیلم سینمایی «جن زیبا» سابقه ساخت فیلم‌های کوتاه «چاه»، «سنگر روبه‌رو» و فیلم سینمایی «باز هم سیب داری؟» را ساخته است. فرهاد اصلانی، بازیگر فیلم سینمایی «جن زیبا» سابقه بازی را در فیلم‌های مختلفی نظیر «مغزهای کوچک زنگ زده»، «متری شیش و نیم»، «دختر»، «یه حبه قند»، «کلمبوس»، «کوچه بی‌نام»، «مستانه»، «خواب زده‌ها» و «پل چوبی» را در کارنامه خود دارد.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده